Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Breakout systémy


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

harmonie Napsal:
-------------------------------------------------------
> Stanley:
> Zkoušel jsi řídit výstupy? Myslím
> 1.Stoploss,
> 2. 2 kontrakty, jeden uzavřít na malém zisku a
> posunout na B/E a trailing Stop, opakovaně
> vstupovat do pozice při opakovaném průrazu
> 3. ...
>
> -----------
> František

Nějak jsem přehlédl tvou reakci:-(
Řídit výstupy jsem nijak nezkoušel. Ráno pustím počítač a AOS a až přijdu z práce, tak to zkontroluji. Nemám čas na to koukat v průběhu dne. Pravda, AOS Hans má v sobě zakomponovaný posun na B/E, ale když jsem dělal backtest, tak mi systém nevycházel ziskověji s posunem, než bez posunu na B/E.
Nejsem programátor, tak je pro mne obtížné tyhle věci zakomponovat do EA.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Letmo si čtu tohle vlkno, jsem začatečník, tak jestli mužu poprosit o vysvětlení pár pojmu:
1)co se presne mysli tim, ze optimalizujete pasmo?
2)DD je zkratko pro nejake pips ztraty, ale za jake obdobi(den?)
3)co je to zkratak B/E
Dekuji za vysvetleni.
No jestli se muzu vyjadrit tem prurazum formaci. Nekdo rikal, ze to funguje jen na denni grafech, s tim bych moc nesouhlasil.
Zatim, co obchoduji v demu, tak prave tuto strategii uplatnuji na 1h az 4h grafech a super. Pouzivam nizky SL. Spousta obchodu me vyhodi zbytecne, ale nechci riskovat. Dale pozivam indikator ADX, voleme a vlastni cit a taky se hodne divam na tvary svicek, to kvuli tomu, abych nevyletel hned na prvni svicce.
Muzete, tady rozvinou tema proc t neni vhdne obchodovat formace TF mensi nez 1 den.
Dekuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gloom:
add1) projedu optimalizací určité období, např. 6 měsíců a automatický backtest zjistí, jaké časové pásmo(jeho proražení) je nejprofitabilnější. Na říjen mi to třeba vyhodilo jako nejprofitabilnější proražení pásma od 8hod do 9hod.(čili high a sell tohoto pásma)
add2) DD = drawdown = největší pokles účtu za celou dobu obchodování nebo backtestované období.
add3) B/E = break even = prakticky cena vstupu. Takže když na ní vystoupím, nic nevydělám ani neprodělám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 3 týdny později...

Tak jsem tu opět a přikládám výsledek forward testu za měsíc prosinec: +1121 pips:)
Od začátku forward testu (1.7. 2008) je tedy systém v zisku +1 265 pips a vypadá to, že se vzpamatoval z kritického období v říjnu, kdy drawdown dosáhl -1150 pips.
Přehled:
07 2008...........-35 pips
08 2008...........-42 pips
09 2008.........+339 pips
10 2008..........-780 pips
11 2008.........+662 pips
12 2008.......+1121 pips

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

urcite mnohi poznate The Turtles obchodny system. Zacal som sa zaoberat API z visual tradera. Programujem v c#. A tak som sa rozhodol co najvernejsie implementovat pravidla tohto systemu. Takze obsahuje okrem navysovania pozicii takmer vsetko. Zatial to je v ramci beta testingu. Nechcem hovorit dopredu, ale je ziskovy aj na 1 min grafe. mini-trendov tam je hodne. Pridam screen ako to vyzera zhruba (Open PL 3854 USD, 50k USD demo account) Necham to bezat na forward teste a podla toho sa uvidi. Obchodujem 2 pary GBP/USD a EUR/USD aktualne slabsie koreluju okolo 66%, takze je to ciastocne diverzifikovany risk. Problemom financnych trhov je to ze pary koreluju na viac ako 50% resp menej -50%. takze diverzifikacia sa velmi neprejavi. Zda sa ze system je obchodovatelny s uctom od 1500 USD na 1 min grafoch. Na dňových cca 10000 USD ucet postaci.

7244

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Na MBTradingu sa uz pracuje. :)
Treba sa s tym oboznamit.
Inicializacia je trochu odlisna. A zadavanie prikazov je skoro rovnake. Indikatory su univerzalne naprogramovane.
Len casu je teraz trochu malo.
Inak k MBTradingu - nema broker problem s tym ze chce kupit/predat micro-lot? (1000USD)
resp. ostatni ECN brokery ponukaju len full-size loty.
A obchodovanie od 400USD?
Skor ponuka ako od market-makera. Mate niekto s nimi priame skusenosti?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf

Ahoj,

jsem tak nějak vysledoval, že máš zkušenosti z MBTrading. Konečně mi přišlo heslo, tak jsem otevřel tu jejich platformu MBT Navigator, koukám do toho, pátrám, zkouším, ale nějak se mi pořád nedaří zobrazit zároveň positions ak tomu aktualní graf zvoleného páru (mluvím o FX). Nějak mi ten graf pro vizuální posouzení chybí. Nevím, jest-li ta možnost je, hokusy pokusy už jsem snad vyčerpal všechny, tak se ptám odoborníka.
Abych upřesnil. Graf se mi otevře, ale v prohlížeči, tak že to je trochu z oka. Chtělo by to otevřít graf přímo v platformě.
Mohu požádat o radu?
Dík

Btw. je to ECN broker, že?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...