Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Breakout systémy


Volf

Doporučené příspěvky

  • 3 týdny později...
  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,
chtěl bych se zeptat znalců systému Hans123, zda správně chápu pásma. Jsem u brokera, který má stejný čas v platformě jako je u nás. A teď k dotazu. Je to tak, že když je u nás zimní čas, zadávám pásma 6-10 hod a 10-14 hod, a když je u nás letní čas, tak to musíím v EA změnit na 5-9 hod a 9-13 hod?
Díky za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Stanley

uz pred istym casom som nasiel jeden web, kde je totalny manik na breakouty, system Hans je vo podstate totalne hruba strategia bez aktualneho vyhodnotenia trhu. ten manik ma historiu videi 2007, 2006, 2004-5 s ktorych sa da nadherne ucit. je to omnoho efektivnejsie ako hans, tak vam to sem dam len tak na ukazku. treba si pozriet video reviews, ale ma tam super navody aj pre daytrading

www.trading-strategies.info/taxonomy/term/18

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike:

Díky za odkaz, ale neumím anglicky:-( Přesto bych rád dostal odpověď na svůj původní dotaz: Zda správně chápu pásma u originálního Hans123. Jsem u brokera, který má stejný čas v platformě jako je u nás. Je to tak, že když je u nás zimní čas, zadávám pásma 6-10 hod a 10-14 hod, a když je u nás letní čas, tak to musíím v EA změnit na 5-9 hod a 9-13 hod?
Jestli jsem tenhle systém dobře pochopil, tak je založený na otevření burz v Londýně a NY, tak se domnívám, že ta pásma jsou docela podstatná. Kdy otevírají jednotlivé burzy vím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Millis :

Jak to tady tak pročítám, tak se zdá že si celkem slušně rozumíš s programováním EA v Metatraderu. Mám nějaký slušně profitový strategie, už otestovaný dva roky zpátky a prověřený i půlročním live obchodováním. Obchoduju live 4 roky a tohle jsou jasně nejlepší systémy co jsem obchodoval.Potřeboval bych je naprogramovat do EA a otestovat robustnost v různých obdobích a s různým nastavením. Myslíš , že bysme se mohli domluvit na nějaký spolupráci? Uvítal bych osobní schůzku.
Když tak mi napiš na mail: s.cs zavináč post.cz

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pro Peprnika a ostatni..... Hlavní Trendový kanál je fialový , do něho zakreslím rovnoběžné TL -modré , vycházejí vždy z vrcholů nedbo dna korekcí v protiběžném pásmu trendu ( v hranicích hlavního TK). Vstupy řeším pomocí CCI 21 a to po překročení 0 urovně do sěru trendu, výstup je na PT nejbližší TL nebo pokud nedojde k PT tak vystupuju při zpětném překročení CCI pod hodnotu 100 nebo na posouvaném SL vždy pod korekci v trendu. Jrdnoduchý a snad i pochopitelný.David

5559

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pro Peprnika a ostatní Označím so hlavní TK - fialově , pak do něj zakreslím rovnoběžné TL - modré - tyto TL vycházejí vždy z vrcholu nebo z paty korekcí na předcházejícím protiběžném trendu - oblast uzavřená v TK. Vstupuji podle CCI21 po překročení 0 hranice CCI , vystupuji na PT daným nejbližší TL nebo při návratu CCI pod/nad hranici 100 nebo na SL který posouvám těsně pod korekce trendu. Jednoduchý a docela funkční.....zdravím David

5560

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Stanley,
já nevím, co v tom hledáš za vědu, je to přesně napsáno v prvním příspěvku tohoto vlákna:
· Určete High a Low od 06:00 – 10:00 CET pro EUR/USD a GBP/USD
· Určete High a Low od 10:00 – 14:00 CET pro EUR/USD a GBP/USD
Jedná se o časy, které předchází otevření evropské a americké session, jejich průraz znamená aktivitu v dané session. Tímpádem v letním období tyto časy platí i pro CEST. Ovšem pravdu má i frantacech, proč nepřiložit ruku k dílu a testem si nejlepší období neověřit, že?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Brakeout systémy jsou funkční jen na denních grafech,na malých TF ti velcí moc dobře vědí že tam jsou buy nebo sell objednávky , tento koncept nemůže být dlouhodobě funkční na nižžším time frame, protože takový Merryl Lynch si na těch co dají buy příkaz 5 ticků nad resistanci vyloženě smlsne, pro jistotu to vyhodí ještě výše všichni se radují že jak pěkně to neodhadli a prásk.... protože je tam umístí 9900 z 10 000 traderů a všichni o tom ví !!! ti co pořád nemůžou přijít na koncept tradingu, zkuste dělat pravý opak toho co Vás napadne(samo že trošku s nadsázkou)... protože ti velcí ví jak uvažujete,ale Vy jim do karet nevidíte.
Navíc chci říci jednu věc, takové ty známé patterny jako ZLR od Woodieho Alpha od Persona.... právě taková Merryl Ĺynch, či Goldman Sachs má speciálně zřízené oddělení která tyto patterny sleduje a tlačí trh proti Vám, je to profláknutý, zkuste se k tomu postavit takhle... z jiného pohledu.

Třebas takový MARKET PROFILE strči technickou analýzu do kapsy, nutno říci je to celkem složitější než TA a já sám do toho zatím pronikám

(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DKoudela

breakout systemy funguju vo vseobecnosti na vsetkych TF, avsak analyza smeru breakoutu by mala byt zalozena na vyssom TF.prave v tych videach co som tu postol je to jasne vidiet.
vacsina ludi co momentalne sledujem vyhodnocuje vstupy na 15M TF. treba len pochopit zaklady, pasma konsolidacie, co je breakout pullback continuation a budes v tom mat hned jasnejsie.

este jedna vec. cela teoria price action, je zakladom dynamiky trhu, keby neexistovala, trhy by sa nehybali, a nemal by si ziadne breakouty ani na dennych grafoch. treba na to pozriet aj s tej teoretickej stranky :) je to fyzika zo 6 triedy zakladnej skoly. Sila , draha , cas. nic zlozite :)

neviem odkial mas info ze velki hraci nevyuzivaju breakout strategie, ja som cital prave nieco ine.

neviem preco sem davas za priklad ZLR, ten s breeakout strategiou ako je tu popisana nema nic spolocne.

ale kazdopadne nech sa dari

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravím,

dneska se mi stala taková zvláštní věc. Mám na demu puštěný AOS Hans123MV22 od Volfa(úprava se sebekontrolou) a dneska mi to u libry i u eura zadalo místo jedné objednávky na prúraz odpolední seance hned dvě v jednom směru, takže jsem měl otevřené 2 miniloty na buy u libry. U eura jsem to zdvojilo objednávku na sell, ale po příchodu z práce jsem ji stačil před exekucí smazat. Nevíte někdo, čím by to mohlo být? Jediné, co mě napadá, že zrovna v tu chvíli mohl spadnout na chvíli internet a AOS pak znovu zadal další objednávku. Je ale divné, že to neudělal i na druhou stranu breakout pásma.
Díky za rady.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...