Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Breakout systémy


Volf

Doporučené příspěvky

Jiris109:
Moc hezky zpracováno, ten týden vidím uplně stejně...jen na tom PT se neshodnem :) Ale to už je věc stylu obchodování. U mě by byl každej den pevně PT 100pips...takže za týden +500 a dnes už pozice zavřena. GBP/JPY sleduju už delší dobu,krásně se hýbe, ale ten brzkej čas je hroznej :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Hm, to by asi šlo, ty výstupy to chce nějak napasovat, mít třeba obě tyhle možnosti jak to řídit. Bud dosažení PT, nebo posouvaný SL. PT volit nějak podle volatility a podle aktuální daily range, plus prostě vystupovat posouvaným SL a nebo při dosažení PT pozici uzavřít. Jenže to ti pak nějaké dny uteče ten zisk 200+. Ale pruměrně si se SL60 a PT100 držíš rozhodně lepší RRR než když vystoupíš na PT30. Mě se hodně líbí použití ADR ( prumerné hodnoty deního pohybu ) že když vstoupíš na dně short a máš za sebou 100 pipin, tak dát pevný PT někam na 150, abys dosáhl celkově pruměrných 250 pips a celou pozici hlídat ještě nějakým jiným pravidlem, kdyby se trh chystal otočit.
Koukáš třeba na vývoj vyšších TF? H4 nebo daily? myslím jako že když byl včera pěkný short, tak dneska budu mít oko pro větší PT apod?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jiris109
Pozrel som si to za dnes: Entry by som dal na low baru, ktorý prerazil, u mňa 157,54. Ďaľší bar vzal entry, takže ďaľšie low nebolo vyššie a nebolo treba entry posúvať. SL na high prieraznej sviečky by bolo 157,93, ale pretože je to menej ako 60, tak by bol zväčšený na 158,14, ktorý 2x tesne lízlo. PT nezadaný, namiesto toho posunutý SL na high ďaľšej červenej sviečky, čo je cca 157,79 čo trh vzal a obchod skončil v strate. Tých +396 bude asi z nejakého iného (tajomného) systému?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

cendalf

"Hmm...zajimavé a můžu se zeptat, jak ty tam prosim tě vstupuješ a jak pracuješ s SL? Co se na ten dnešek dívam, tak BO candle byl v 5:30 a vstup na sell někde na úrovni 157,65...výstup 156,65 a SL na Hight časového pásma. A když si jen tak zběžně projedu tento týden, tak se dalo jen vydělat, žádnej výstup na SL...jen takovej můj malej postřeh"

Vstúpil som 157,66, maximálny SL 40 pips je 158,06 (157,92 je high sviečky), cena nastúpala na 158,11, takže vymietla SL. Písal si niekde, že dávaš SL na high časového pásma?


Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath:

ahoj...určitě si librojen vyžaduje vyšší SL než EUR/USD...třeba v tomto případě mi hight připadlo jako dobré logické pásmo...trh udělal korekci k EMA34, vytvořil takovej malej swing a zároveň to bylo i Hight časového pásma, takže proto. Myslím, že SL60pips a PT120pips by mohlo fungovat pro začátek...ale chce si to ozkoušet a podle svého upravit.
Ale jak jsem už psal..librojen sleduju jen tak letmo, takže to ber všechno spíš jako inspiraci :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj měl bych dotaz na někoho ze zkušenějších ,kteří obchodujou live .
Zkouším na demu obchodování Pivotu.Každý den ve 23:00 zadám objednávky na příští den podle spočítaných S/R úrovní na všechny měnové páry které obchoduji tj. EUR/USD ,USD/JPY,NZD/USD,GBP/USD.PT používám S/R úroveň minus 20 pips a SL 25 pips.Spekuluji vždy pouze na první překročení hranice Pivotu.Nebudu zde zatím udávat výsledky ,protože tuhle strategii zkouším teprve měsíc.Jde mi o to že pouze zadám objednávku a pak už u pc nejsem ne demu mam zatim dobré výsledky ,ale neni mi jasný co s tímhle systémem udělá spread při vyhlašování zpráv.Dá se tímhle způsobem obchodovat v realu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pivot = (Hight + Low + Close(dne) / 3
Resistance:
R1 = (2 × Pivot) − Low
Supporty:
S1 = (2 × Pivot) - Hight
vstup je pivot z minulého dne data používám z www.barchart.com pokud je cena ve 23:00 nižší než pivot zadám příkaz k nákupu ve chvíli kdy cena dosáhne pivotu.Sl je 25 pips a PT je R1-20 Pips .no a pokud je cena v 23:00 vyšší než pivot zadám prodej v tom případě je PT S1-20 pips

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...