Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Breakout systémy


Volf

Doporučené příspěvky

premnath:
posouvám SL jen pokud jsem v zisku a jen pokud to má smysl. Tedy pokud je zisk pár pips, přemyslim o pusunu, ale pokud by to znamenalo, že si hodím SL10- tak je to holý nesmysl a zustava to jak to je. Ale to je jen jeden z mnoha zpusobu vystupu. Netestoval jsem to nikde, na ničem, tenhle system neobchoduji, jen jsem chtěl společně nekam dojit. Skoda ze se kazdej vyptava kdo co jak dela a obchoduje a pouziva ale sám svoje sem nedá.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

premnath Napsal:
-------------------------------------------------------
> robert..
> Príklad pre kontrolu: Eurodolár v piatok. Keď je v
> UK 23:00, malo by byť u nás 24:00. Vstup v piatok
> na pivote 1,4269, výstup so stratou na SL 1,4294.


v pátek objednávku nezadávám o výkendu se neobchoduje, myslel jsem ve 23:00 našeho času ,takže ted budu zadávat objednávku v neděli na EUR/USD nakup 1,4223 PT 1,4267 SL 1,4198

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Peprník:
samosebou se to zkusit muze, nemam nic proti. Ale muj nazor si nechám a to že naprogramovat to nejde, prostě někdy se podivas na grafy a jdes do toho, jindy se ti to nelíbí a nechas to byt. To nejde naprogramovat a parametr pro velikost svicky je prostě sam o sobe málo. Každopádně když přijde něco kladného, aspon uvidíme že má smysl to nakoukávat a dál s tím pracovat, resp pouzivat EA jako vodítko.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jiris109, Peprník
ja si myslím, že nejaké pravidlá si treba aspoň podrobne napísať na papier, podobne ako pre návrh EA. Len tak jednoznačne poznáš kedy nemáš disciplínu a kedy je to v zlých pravidlách. Na pocity by som sa príliš nespoliehal, ale som len začiatočník, tak to aj ber...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnešní Librojenda dle plánu, ale na H4 jsme trefili silný resistance na 156,00 kde sem předpokládal zpomalení, nebo prudké proražení. V zisku +40pips ale nemám dneska moc náladu někde vyčkávat. Moc jsem se nevyspal, takže beru co je na stole a dneska to nepřehánět. Vstup jasný na BO 0-4AM range, ale tentokrát jsem zkusil na TF1 chytit nějaký pullback a dle PA na nižším TF naskočit za lepší cenu, což se nakonec podařilo a nahrál jsem si 18 pips k dobru.

10098

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jiris109 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Tak takhle nějak bych to dneska viděl. I některé
> ty posunu bude oříšek naprogramovat.

Jiris109:
Ten tvůj ranní systém se mi velmi zamlouvá,koukám na historická data a ty též vypadají velmi dobře. Již dříve jsem hledal nějakou takovou to souvislost na GBP/JPY a tak jsem zkoušel a zkoušel...jenže stále bylo vše jak na houpačce a tohle je už o něco lepší! Zkouším to paperovat a zpracuji si podrobný backtest za nějakou dobu. Měl bych ale jeden dotázek jedeš i tohle live nebo demo? :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf: No jasně,jenže přeci jen je trošku jiné demo.A u XTBček je to ještě větší rozdíl protože mají spread na GBP/JPY 11 a témeř všichni ostatní poskytovatelé 7. Tak i proto se ptám,jestli je Jirisova zkušenost s robusností tohoto systému i přes tyto překážky.On není zase tak velký problém udělat aspoň trošku profitabilní systém. Ale problém nastane po započítání spreadů,popřípadě poplatků.Ne jeden ,,profitabilní" systém to dokáže pohřbít.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...