Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Breakout systémy


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Rasorial:
Kdyby se takhle ptal každý, bylo by to tu napsáno nekonečněkrát. Už jsem to tu psal. Výstupů je více, podle daily range, podle fundamenut, nálady libry, podle toho jak se vyspim apod. Někdo tu psal že má pevné PT100, já jsem navrhoval udělat řízení pro posun SL a zároven stanovit jeho maximální možnou hodnotu. takže bys prostě posouval a bud tě to vyhodí na posunutém, nebo na PT. Ale třeba předevčírem nebo kdy, jsem vystoupil za +40, protože sem nějak neměl náladu na něco čekat a držet pozice.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath,Stanley:
Já jedu paper GBP/JPY podle upravených pravidel od Jirise,tak aby mi plně vyhovoval. Pokusím se udělat backtest,který jsem sice již sliboval,ale bude to chvilku trvat. Pokusím se o něj do konce týdne aspoň o rok zpět,ovšem nevím jestli to stihnu. Jak již bylo řečeno,nejde to jet jako AOS, takže musím i paper jet do detailů den po dni, jinak bude výsledek stát za prd! (td) ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomh Napsal:
-------------------------------------------------------
> Robert
> Ten tvůj geniálně jednoduchý systém fakt funguje -
> na E/U.


zkoušel jsi backtest?Já to jedu na demu od 15.7.09 věřim tomu víc než becktestu
celý system vypadá takhle:
Výpočet:
Pivot = (Hight + Low + Close(dne) / 3
Resistance:
R1 = (2 × Pivot) − Low
Supporty:
S1 = (2 × Pivot) - Hight

Popis Obchodního systemu:
Spočítám PIVOT z minulého dne od 23:00-23:00 našeho času (používám www.barchart.com kde údaje opíšu)
Ve 23:00 zadám příkazy na všechny páry co obchoduji (EUR/USD,USD/JPY,NZD/USD,GBP/USD)
VSTUP: pokud je cena nižší na daném páru než pivot NAKUPUJEME vstup je pivot
pokud je cena vyšší prodáváme
VYSTUP :SL -25 pips
PT- R1-20pips (při nákupu)
S1+20 pips (při prodeji)

Money managment:
Počáteční obchodovaná částka je 0,1 lotu
Při navýšení kapitálu o 500 Usd zvedáme obchodovatelné množství o 0,1 lotu
Při snížení kapitálu o 500 Usd snižujeme obchodovatelné množství o 0,1 lotu
občas se stane že VT 2 nepovolí vstupní cenu ,protože je moc blízko aktuální ceně v tom případě zadávám nebližší možnou
tenhle system mi připadá dobrý v tom že příkazy zadám a jdu od pc a nemusim se nervovat (až budu obchodovat live)
pokud máš nějaký back test tak sem hoď výsledky porovnáme to s tim co mam já

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...