Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Breakout systémy


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Rasorial:
Live tohle obchoduju tenhle týden. Ale je to risk, měl bych se uklidnit. Nemám proto jeste hotový poradne backtest, každopádně to ale vypadá celkem slušně. Spread u Alpari mam 7. O výsledky BT se pak poděl. Já sem budu dávat ty svoje taky, až dodělám ten půlrok :) a to asi potrvá, mám toho teď nějak moc.
Ale není to můj systém :) je to jen prostě vstupní signál, má jasné parametry, zbytek je jen řízení pozice. Všechno z Hanse.
Volf:
Nazdar pane, klasická věta od tebe koukám co? Stále ten stejný Volf :) Co ty a tenhle systémek, ještě spolu mluvíte v nějaké upravené formě?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Jiris109: Čau, vidím že testuješ breakout ranního pásma. Mám pro tebe další tip na zkoušení, zkus si nastavit pásmo od 13:00 do 15:00 našeho času, tedy hodinu před a hodinu po otevíračce NY. Možná to zní trochu nelogicky, ale výsledky jsou celkem zajímavé, hlavně na Yen párech. Testuju to hlavně na GBP/JPY a EUR/JPY na 15min grafu. STOP vstupy nastavíš pár pips pod a nad pásmo (např. 5) a čekáš kam to prorazí. SL a PT nastav jak uznáš za vhodné (backtest). Přikládám indikátor pro MT4, který ti graficky znázorní tebou nastavený range plus další drobnosti (třeba tu několika pipsovou rezervu). Obrázek ukazuje EUR/JPY 14.8.

10101

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jiris109:

Zatím na backtest nebylo moc času, ale něco málo už mám. Je to zpětně od 14.8. 30 obchodů. Takže EUR/JPY:

1) Pokud je range větší jak 100 pips, ruce pryč
2) SL 30 pips
3) Testoval jsem 5 variant PT (20p,30p,40p,50p,QQE o periodě 10)
4) Vstup 5 pips nad high nebo pod low

Výsledky:

PT 20pips= +350pips
PT 30pips= +310pips
PT 40pips= +260pips
PT 50pips= +390pips
PT na cross QQE= +742pips

QQE to evidentně velmi vylepšuje (povedl se i dablovaný nukleár 8.7.). Dat je zatím velmi málo, chci jet alespoň 100 obchodů do minulosti. Mám v plánu i testy dalších párů a aplikování na open londýna. Sám jsem zvědavý, jak se to projeví. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath: QQE (Quantitative Qualitative Estimation) je indikátor který používám, přikládám ho k příspěvku. Pokud pohledáš na googlu, určitě najdeš definici. Jiris109: GY a EY testuju zároveň, SL 30 pips pro EY mám tip od známého který to taky testuje a je o něco dál. Až dojedu těch 100 obchodů pro GY a EY a budu mít svoje data z MAE/MFE, postnu to sem.

10107

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jiris109 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Rasorial:
> nevím mě to nerika nic, inside bar k výstupu
> nepouživám. Chtěl jsem tady vymyslet nějaky možný
> způsob jak vystupovat, protože prostě to je to
> nejdulezitejsi.


Jiris109:
A proč jsi tedy v pondělí po jeho vytvoření vystoupil? :S To měl být jen test? Vím,že výstupy jsou nejdůležitější a proto mi to přijde docela vhodné takto vystoupit. Inside ve tvém směru často značí konec trendu,případně jen jeho ochabnutí,to už musí každý posoudit sám...a jak koukám tedka na gráfek,tak poté to šlo proti a pak opět strmě dolů,zajímavé... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...