Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Breakout systémy


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

premnath:
Hmm...zajimavé a můžu se zeptat, jak ty tam prosim tě vstupuješ a jak pracuješ s SL? Co se na ten dnešek dívam, tak BO candle byl v 5:30 a vstup na sell někde na úrovni 157,65...výstup 156,65 a SL na Hight časového pásma. A když si jen tak zběžně projedu tento týden, tak se dalo jen vydělat, žádnej výstup na SL...jen takovej můj malej postřeh :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pedant? pěkné :) No já na to o víkendu vlítnu, mám hotové 3 měsíce, nějak přes týden nebyl čas a v práci mám co dělat s live učtem, dneska 8:03-9:39 +202,4pips. Každopádně to chce zvolit nějaký styl pro výstupy. Ten pevnej PT je sice hezkej, ale prijde mi to jako jít s palicí na vajíčko. Děsně neohrabaný. Kdybychom tu něco vymysleli, tak to klidně dobrovolně odtestuju. Čtu teď knižku od petraa tomáše, tak nosím v hlavě to ATR. Máš s tím nějakou zkušenost?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jen pro informaci jsem tady ted zpracoval tento týden. Je to tedy GBP/JPY, TF30, pásmo 0-4AM, vstupní bar je ten, který prorazí, tedy close mimo pásmo, Entry nastavené pod low tohoto baru, nebo dále posouvané pod dalsi bar, který udělá vyšší extrém ( pokud je BO bar short, dáváme entry short pod jeho low a posouváme dále pod každé nové Higher LOW, viz TTE co jsem tu posílal ) SL jsem dal nad High vstupní svíčky, ale ne měnší jak 60pips. Takže všude je pevných SL60, protože jinak by bylo moc malé. Jednou to došlo pri shortu až na 12 a SL byl 16, takže jen tak tak. Jinak každý den zisk. PT není pevný, ale ten který používám u svých vstupů, tedy v případě pozice short, posouvám SL nad high kazdeho dalsiho short baru. Kdyz prijde long bar, SL zustává nah high posledního short atd. Dnešní pozice stále otevřená. uzavřený zisk +396 plus uvidíme jak dopadne dnešek.

10076

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...