Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie v Praze - FOREX


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

po dlhsej dobe som sa znova dostal k tomuto foru a zaujala ma predovsetkym tato diskusia na temu Woodie-ho systemu.. musim povedat ze som precital mnoho clankov o jeho technike no dost sa od seba lisia ale to je samozrejme v tom ze kazdy ma ten svoj styl no nie? kazdy si to musi sam otestovat no najvacsi problem je ze vacsina ludi co si precita novy obchodny system (prevazne zaciatocnici / nic proti nim kazdy raz musi zacat) sa snazi za kazdu cenu napodobnovat to co si precita ale spravidla je to o tom ze clovek to nesmie brat ako predlohu no ako nejake voditko ako zacat... je to vsekto len o sledovani, o hodinach pozorovania...
Co sa tyka Forexu a vyssie spomynanych time framov na akych obchodovat tento system je dost problem pretoze kazdy sme zamerany na nejaky ten svoj styl obchodovania... niekoho proste bavi uprene sledovat 5 min. grafy niekto da zas prednost 30 min. framu. Ja som tento system sledoval spociatku na 5 min. framoch ale nie som ten typ obchodnika ktory sa zameriava na taketo "scalpovanie". Je to strasne rychle a profit nie vzdy tomu primerany...
viac ma zaujal 10 a 15 min. frame... je to uz o niecom inom a musim povedat ze moja skusenost je len a len pozitivna.
Osobne odporucam urcite vyskusat 10 alebo 15-minutovku a rozdiel sa urcite prejavy velmi rychlo.
vela stasta :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Musím jedině souhlasit, osobně se mně právě 15 min. timeframe na WCCI velice osvědčila. A to jsem to testoval se standartní periodou 14. Do budoucna ještě zkusím preriodu 20, možná budou výsledky ještě lepší...
Zkoušel jsem i ve VT naprogramovat signály, na základní ZRL pattern. Programově se to sice povedlo, nicméně v praxi nic moc, přeci jen Woodieho patternový systém je hodně o citu a pozorování daného indikátoru...
No ale o tom nám jistě více poví skupinka od nás z fóra, co na Woodieho jedou. Doufám, že se trochu ozvou a přesvědčí mistra, aby na chvíli zapomněl na komodity a věnoval se našemu milovanému Forexu.. :-)
Jsem velice zvědavý, na jejich poznatky, pokud se o ně s námi podělí....
;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sofia7
Na první stránce tohoto vlákna ve druhém příspěvku je přiložený soubor, ten stáhneš (pravým tlačítkem myši uložit jako/uložit cíl) do adresáře s VT (c:/programfiles/VTtrader/indicatorscripts). Spustíš VT a přiložíš do grafu (je pod živatelské nástroje TA).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jenom se chci teda jeste zeptat, kdyz nefunguje CCi pro metatrader zkousel jsem pro VT a nevim proc ale kdyz chci indikator rozbalit ze souboru zip, tk to po me chce heslo, a rozbalit to nejde, nehlede na to ze to neni soubor s priponou .vtscr, ale neco jako aoc.xx

muze nekdo poradit...potrebuju plne funkcni CCI na nejakou free forexovou platformu...

diky moc

j

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jenaL:
Metatrader sice nepoužívám, ale jsem si jist, že po chvíli hledání by jsi našel nejenom klasické CCI, ale i plnohodnotnou Woodieho modifikaci. Zkus si projít celé toto vlákno.
Co se týče VT- tak stahovaní indíkátorů/AOS je už několikrát rozebraná klasika. Na rozbalování v některým z archivačních programů rovnou zapomeň. Z fora stahnes soubor tvářící se jako *.zip. Tuto příponu zip musíš následně přejmenovat na *.vtscr v případě indikátoru, *.vttrs v případě AOS. No a je hotovo.... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No ja nevim, ten dobre zpracovany wcci indikator pro VT na prvni strance je vec kterou bych se ani neodvazil nazvat wodiho cci, nema chopindikator tak jak by mel mit-obe strany shodne barevne a chybi sidewinder...podle toho se rozhodne neda obchodovat woodiho metodou, tedy pokud ji po tech dvou dnech v praze aspon trosku chapu...v tomto smeru bych byl opatrnejsi i na tomto vlaknu delat nejake zavery (wodiho cci je dobre nebo spatne) na zaklade techto ,,naprogramovanych'' indikatoru...protoze konkretne woodi sam rikal, ze nezverejnuji vypocet sidewinder a chop indikatoru, protoze by to nekdo mohl prodavat za tezky prachy a on je uspesny obchodnik ktery chce zadarmo pomahat dalsim obchodnikum a tudiz nevim podle ceho jsou tyto WCCI jsou naprogramovany...takze me popravde zajima jen originalni zdroj..

je tu nekdo kdo si napsal tech 10nebo 12 platform na ktere jsou wcci primo od zdroje co woodi v patek jmenoval?

dekuji

j

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...