Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie v Praze - FOREX


tomnes

Doporučené příspěvky

viki s tím swingem a trendem máš samozřejmě pravdu, ale stačí přidat pár dalších linií pro Long i Short např. v pořadí -150,-100,0,100,150 - k tomu dva, tři na sobě nezávislé filtry (ale z jiného trendového soudku, např. ZLS,RVI,Aroon atd.) - a je to (tu) - no problem.. :). Viz dnešní půlhodina na euro... SID

1552

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ZLS (ZeroLagStochastic) je prostřední graf, zbytek je skryt.., pak by to bylo moc přeplácáno pěti,šesti grafy a neviděl bych pro grafy ani na cenový rám.....trend určují filtry o kterých jsem psal + Ehlers Optimal Tracking Filter, CCI jen otvírá pozice a v kombinaci s filtry je zavírá...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

to Sid:
ahoj Side,
mohl bys mi, prosím, detailně vysvětlit, jak mám nastavit ve VT Tvůj vlastní obchodní systém s CCI, který jsi vytvořil minulý měsíc? Máš tam nějaké hodnoty navíc a já opravdu nevím, jak tam ty hodnoty přidat(mám na mysli long vstup 1,2 a short vstup 1,2)...
Prosím Tě, dá se ve VT zobrazit více oken s grafy naráz, když mám VT spuštěné jen jednou?
Díky za odpověď,
hodně zdaru v obchodování
s pozdravem
Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

marek53
nevím, který systém myslíš (číslo stránky)...ve VT můžeš mít spuštěno třeba 10 grafů naráz (ale většinou stačí 4-6)..Dole v liště (pod grafem s datumem) si klikni na Kopíruj graf, nakopíruj si kolik chceš grafů a pak si zajeď nahoru vlevo a klikni na Automatické uspořádání..pak si jen vyber na tom kterém grafu patřičnou měnu a minutáž..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sid,
ten Tvůj systém si uveřejnil na stránce č. 5 tady v diskusi o Woodiem, psal jsi tam, že to zkoušeli Tvý 2 kolegové tři dny,
a že měli docela úspěch.
zajímalo by mě, jak to tam mám nastavit...
jedná se o plně automatický systém?
mám na mysli, jestli to vstupuje i vystupuje samo, podle nastavených hodnot?
díky za odpověď...
s pozdravem
Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...