Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie v Praze - FOREX


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

TEQA
diik, ja pouzivam nastavenie 10,17,4 vstup bez pivotu int,adx,pp. SL ano 20 pips.Toto nastavenie nechavam bezat stale ci su spravy cie nie. A z dlhodobeho hladiska je zatial v zisku a nie malom. Skuste sa tiez niekdo nato pozriet. Dost sa lisia nastavenia pri zmene poctu sviecok. Najlepsie sa to chova pri 3000 svieckach aj to moje nastavenie aj hore uvedene. par GBP/USD 5 min TF...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj

Ja iba jeden nazor.Zda sa mi že kazdy sa snazi zdokonalit system na 100% co je uplne v poriadku a hlada to naj naj naj aby nejaky ten pips bol doma navyse..
Ja vidim obrovsku rezervu v platforme pre intradennych obchodnikov.Uvediem priklad.Ak niekto robi na TF5 a takych je iste dost, tak je bezne otvoriť a zavrieť aj 7-10 pozicii za den.Kto je na VT tak je ako kazdodeny ježisko brokera.
Ak clovek zvoli inu platformu ako VT napr no to pisat nejdem kvoli reklame. Setri na pozicii min 1pip. to je 10pips den mesiac 200, 2400pips za rok!!! je to 24000usd na koruny si to kazdy zmenime podla narodnosti.:-)))
Viete si predstavit ten rozdiel ak sa na VT motate na konci roka z vysledkami na nule a v inej platforme ste plus pol mil???Nie je v tom trosku kruty rozdiel za uplne tu istu pracu???? Inak paka 1:400 to berem tiež ako to že to ponuka malo kto okrem VT.
Iste pre toho kto ma zisk 10mil tak je to zanedbatelne ale pre toho kto ma byt bud plus 12k usd plus alebo minus je sakra rozdiel.A to že niekto povie ze mu vyhovuje VT tak mam iba jednu odpoved ved mu ju nikto neberie a može na nej robit ale prikaz može zadat do inej.Za pol milion to rocne si myslim stoji.
Velmi ma zaujima vas pohlad na moj nazor.

vsetkym vela stastia a pips

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Side, Pietro

Nechapu proč si myslis že si ty pojmu pletu.Mam v tom uplne jasno:-))
A proč toto vlakno Pietro??? No asi proto že smnoho lidi dela Woodiho na TF5 a ono to trosku zavani skalpingem a tim padem se otvira vic pozici denne .......a chcel jsem ukazat kde se da nejaky pip setrit.
Ale nikto jste mi nerekl vas nazor...! Proč?? Možna že je to blbost co pisu , ale ja jse jenom ptam proč takhle nesetrit.
Side ja vim že pro tebe asi šetrit 10pips denne asi je pro smich ale pro jine to je možna zachranni brzda......

dik za nazor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hapko
Ufff..Ještě jednou: co má společného plaforma (jakákoliv VT,MT,TS) s nějakým "šetřením" 1 pips, potažmo tedy se spreadem ?. To, že má někdo spread 1,2,3,4 pips pro daný měnový pár je věcí podmínek konkrétního brokera, nikoliv platformy samotné...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SIDE
No ja si myslim že nejsou renomovani brokeri s diametralne odlisnymi spready na stejne platforme.Nebo snad myslis ze je bezne že na VT jsou nekde lepsi spready jako na MT????
Nebo si snad myslis že je bezne nebo najdes brokera renomovaneho kde je na VT spread na kabli napr 2pips????
To by si mne vazne potesil a podekoval ti..
Ale co si myslis muže ted na kabli TF5 vzniknou Vegas Trade??
Predtym TLB Woodieho i divergence vysla skvele taky na kabli a je to doma:-))

Ahoj

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TEQA,SID

Pani ja vim , že jsem v tomto vlakne asi trochu blbe s touto temou a respektuji to .
TEQA ja jsem nechtel jit k brokerovi, ktery je nespolehlivy za setreni pipa.. ja jsem chtel poukazat že pri zmene platformy mozna u uplne stejneho brokera se da setrit možna i MILION rocne na spreadech. A dal jsem to sem ptoto že taky delam Woodieho na 5TF..a tak jsem trochu pocital ......
Pro lidi co pisou, že ze "placaj kolem nuly" tak to mohlo byt castecne reseni .....a možna i podstatne...
Ale nikdo jste se nevyjadril k podstate co jsem psal.....
Vam je skutecne jedno a ted myslim lidi co jsou na VT že možna plati 2 spread na pozici vic?????

OK debatu koncim.
Sorry za naruseni vlakna

hapko

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mam prozbu k priaznivcom Woodiho

Možte povedat ake nastavenia CCI použivate na rozne dlzky TF??
Ja osobne použivam zakladne nastavenie CCI14, a CCI6 na TF5.. a zatial to naozaj vychadza s velmi slusnou pravdebodobnostou.Problem je v tom že ak poziciu zatvaram po zakrivrni CCI14, tak viac ako 5-20 pips na otvorenu poziciu sa naozaj robi iba obcas a toto zavana skalpingom.Co mi v podstate neprekaza ale naozaj musi byt u toho clovek stale a sledovat pohyb cci 14 na indikatore , kdezto na vyssich TF si myslim sa už da použivat stopka a limit.
Preto sa chcem spytat ci ma niekto skusenosti na dlhsichTF a ake ma pri tom nastavene CCI.
Skusal som v podstate CCI 14 aj na inych TF ale tam to už take jasne nie je.Viem ze vy tu niektory alebo vacsina robite na TF15. Mate tam tiez CCI14, TCCI6??
Na TF60 som skusal CCI50 ale asi to chce si na to zvyknuť, cital som to na zaciatku tohto vlakna že tam taketo pokusy niekto robil


želam vsetkym vela pips hapko

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...