Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie v Praze - FOREX


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...

Zdravím všechny tradery,
po dlouhém tápání sem nakonec skončil u Woodiho systému a jsou tu první výsledky. Obchoduji USD/JPY, 30 min, používám VT trader se staženým woodim z této diskuse. Beru všechny paterny kromě HFE. A nyní výsledky za poslední týden. Nejprve pouze s použitím jednoho minilotu: + 99,25 usd, -87,76 usd, výsledek+11,49, počet obchodů 16,

při použití moneymanagementu (počet lotů se řídí aktualní velikostí účtu) jsou výsledky lepší celkový zisk je za týden cca 55 USD,

Samozřejmě výsledky za jeden týden nejsou průkazné, nicméně při backtestu to vycházelo podobně.
Chtěl jsem jen přispět do diskuse zda je Woodie vhodný pro forex nebo ne. Pokud to někoho bude zajímat můžu za týden napsat další výsledky.


Zatím přeju všem příjemné obchody a děkuji za rady které jsem z tohoto webu čerpal.

:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to fxengine:
A skusali ste urobit statistiky osobitne pre trendove a trend-changing patterny? Teda pocul som, ze WCCI treba na forexe obchodovat iba s trendom a zaujimalo by ma, aky by ste mali vysledok iba pri pouziti ZLR, TT a GB100 resp. Ghostu s trendom.
To iba tak, pre zaujimavost sa pytam :)
Prajem pekny den.

Sidney

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to sidney:
backtest sem prováděl pouze pro zlr a pro různé měny. Nakonec mi vyšel USD/JPY jako nejlepší. Při vlastní obchodování sem si pak všimnul, že se dost často vyskytuje TLB protitrend a tak sem ho začal používat. Koukám i po ostatních ale moc se neoběvují a když tak se zároveň objeví např. TLB. Nicméně test USD/JPY za období 13.3. - 26.3. , pouze ZLR, 2007 vyšel na +90 USD, ztrátových obchodů 17, ziskových 10, započítán spread. Ještě poznámku ZLR někdy beru i když nesedí barva LSMA a pod. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

to standby

ja som to siel live cca 6 tyzdnov vlani v jeseni, stale som bol okolo nuly, nejak nechodili tie cca 2-3 vydatne obchody mesacne ktore robili ziskovost metody v backtestoch a papertradoch do tej doby.Potom som sa zacal venovat opciam a nejak ma to postupne prestavalo bavit, tak som sa na to vykaslal

Ale dufam,ze ti to pojde lepsie

herman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to standby

Na woodiem som nebol ano prvykrat,takze nepojdem ani teraz. Na zaciatok tie vysledky neboli nejak extra zle,ale jednoducho som dostaval live dlhsi cas ine vysledky,nez v backteste a papertradingu. A potom som objavil opcie, a tie ma uplne pohltili. Myslim si,ze keby som bol vydrzal do velkeho padu USD na konci roku,nejake zisky by tam boli.Ale tohtorocny range bez velkych pohybov by bol asi naopak stratovy. Mne zisk metody robilo par 150-200 pipsovych pohybov mesacne, na cable a o nieco mensie na eure.A take sa teraz takmer vobec neobjavuju.Ale je to v kazdom pripade system,ktory nenadeluje prilis velke straty,ani nie je na 1 hod TF,kde som ho robil, nejak psychicky narocny

herman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hermam
na 1 H jsi používal jaké nastavení 14 a nebe nějaké jiné? Já se o forex zajímám už asi tři roky a pořád mě nejde vytvořit dlouhodobě profitující strategiji. Někde jsem četl, že komodity nemají tak prudké pohyby jako forex a jsou pro to lepší na obchodování, jenom nevím jestli mám ještě sílu učit se něco nového. Jiná platforma jiný broker .... atd.
Když už jsem myslel, že jsem našel vegase 1h tunel tak po roce obchodování mám zisk 500 pipsů na čtyřech pozicích dohromady.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...