Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie v Praze - FOREX


tomnes

Doporučené příspěvky

Filek:
Caba má pravdu, věnoval jsem se WCCI také nějakou dobu a přesto že jsem zastáncem Woodieho, tvrdím že na Fx se nehodí (i když on říká že se jeho systémem dá obchodovat všechno co se hýbe). Pokud cítíš že 5 min TF je ti nejblíž, znamená to, že jsi udělal první krok při hledání systému který ti sedne. Jestli ti to pomůže, zkus ze začátku to úplně nejjednodušší, vykašli se na profíky se stovkami pipsů denně, a zkus jich sám sebrat třeba jen deset. Úplně jednoduchý systém, s opovrhovanými ema, jen dodržet pravidla: www.forexfactory.com/showthread.php?s=faa0357b5a5c6f961aa46ba8628851c4&t=11854 rozhodně stojí za vyzkoušení už jen proto, že vyzkouší tvoji důslednost.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Filek:

WCCI jedu, ale používám ho pro krátkodobé trendy na 5 min. TF, kde na 1 min. TF hledám vhodný vstup, pro dlouhodobější trendy na 1 hod. se mrknu na trend a na 5. min. hledám vhodné vstupy, obdobně výstupy. Zvláště výhodné jsou výstupy, kde ti to pěkně signalizuje konec nebo zvraty trendu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TEQA,
bohužel tím to asi nebude - já mám nastavených stále 500 svíček ( kvůli omezení FUP - VT je solidní "žrout" dat )
Woodiho používám jednu z prvních verzí co sem dal tuším Images s označením Woody_CCI3 a ty myslím jedeš na jiné novější mírně upravené verzi, takže v tom by také neměl být problém, bude to ve VT, ale kde hledat příčinu netuším.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravim,
rad by som vedel ci ma niekto s VTckom podobne problemy ako ja. Ked vlozim do troch a viac grafov WCCI(stiahnute z tohoto fora) tak mi to tak spomali pocitac, ze je obchodovanie takmer nemozne. Kazde kliknutie ma oneskorenie takych 5 sekund. Mam 1GB RAM a procesor Turion X2 1,66GHz. Obchodujem na deme 4 pary a nerad by som to obmedzil. Mate s tym tiez take problemy alebo mam na to slaby comp?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...