Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie v Praze - FOREX


tomnes

Doporučené příspěvky

  • 1 month later...
  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj,
už niekoľko dní sa potýkam s problémom ako nastavit wcci v MT4, tak aby to vyzeralo ako v originále. Stiahol som WCCI indikatory z tejto diskusie aj z diskusie, ktorá je zameraná na MT4 a indikátory, ale vôbec mi to nedokáže zobraziť v jednom grafe. Skrátka CCI a TCCi mi dá do samostatného okna a napr. LSMA sa mi k tomu nedá pripojiť a zobrazí ho len v cenovom grafe. A o chop a side winter ani nehovorím... Dokáže mi niekto poradiť, prípadne zaslať link, kde to je spracované kompletne? Ďakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Mohl by mi prosím někdo poradit kompletní nastavení period na WCCI ?Používám ho ve VT,na hl. měnové páry,ale nepřesně mi zobrazuje vstup při použití paternu ZLR ,chtěl bych nějak vyladit nastavení na 15 min grafy.Zatím to mám nastavené takto,viz obrázek.Taky jestli by mi někdo z vás sem nemohl nahrát odpočítadlo do konce svíček,zkoušel jsem to přímo z woodiho stránek ale nešlo to,přesměrovalo mě to vždy na jinou stránku. Díky moc.

7020

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 3 týdny později...
  • 1 month later...

Dobry den,

pred casom som tu cital o CCI 50 a ako obchodovat od SIDA, teda som si nastavil v 30 minutovom grafe CCI 50, urovne som dal 0, 75 a -75, ak prejde linia CCI od -75 k 0 - vstupujem prikazom Nakup, ak je CCI nad 75 je to downtrend, pokial prekroci CCI smerom k 0 ciaru 75 vystupujem, nastavujem SL 25 pips, PT 50 pips, Trailing Stop na 15 pips. A samozrejme vsetko opacne. Software MT4

Vysledky:
zacal som 28., dnes je 30. teda obchodujem skoro 3 dni, ucet som mal 3000 USD dnes mam 3780 USD - obchodujem jeden lot. Mam 25 obchodov z toho 15 plus a 10 minus - uspesnost teda 60 %, priemerny plusovy obchod je 227 USD ( 15x ) a priemerny stratovy obchod je 263 USD ( 10x ).

teda tolko, predtym som skusal na 5 minutovom grafe CCI 6 a 14 podobny system a bol som takito v pluse z 2000 EUR na 5000 EUR za 3 tyzdne. CCI je super system odporucam vsetkym.

Clipper

V dnesku kraca buducnost...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Clipper: Tak ti přeji mnoho úspěchů i nadále. A hlavně vydržet a držet se plánu. Já měl podobné výsledky na demo, kdy jsem navyšoval účet až jsem si myslel jaký jsem borec a během 2-3 hodin poté dokázal celý demo odrovnat. Jednou jsem to udělal v daleko menší míře live a příšel o 20% účtu. Ted se z toho vzpamatovávám a hrabu pracně ven (myslím hlavně psychickou stránku).
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Jirka:
ta psychika je dvolezita - cital som : )), real som este neskusal ale som si vedomy ze to nebude ako demo, kazdopadne prave ta psychika oddeluje dobrych traderov od zlych. Som zvedavy ako mi to pojde, chystam sa zalozit ucet - potom dam vediet : )
Drzim Ti palce nech sa ti dary

PS: novy sposob - prave skuseny je ze zadavam SL na 25 pips a PT som nezada, dal som len Trailing Stop na 15 pips a prave som urobikl 730 USD +
mozno zaujimava skusenost.

Clipper

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
  • 3 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...