Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie v Praze - FOREX


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 4 týdny později...

4x.sk:
Já nemám na Woodiho automat, všechno je ručně protažené excelem. Zadne sipky nic. Všechno si dělám sám. Programovat umím tak akorát budíka, aby mě ráno vytahl z postele. Co se tyka automatu, uz s tim nechci mit nic spolecneho, nikdy to nenaprogramuješ tak jak bys to dělal sám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Trochu jsem se po delší době zase začal zabývat WCCI. Pouzívám vlastní udělátko složené z upraveného klasického indikátoru WCCI (upravil jsem sidewinder aby fungoval automaticky i na JPY páry a trochu jsem zjednodušil kod), dále jsem vytvořil indikátor náklonu CCI(náhrada za podobný indik. v MT4),přidal jsem také indikátor supportu a resistance(založeno na fractálech-okoukáno z MT4) a mého vlastního indikátoru "trend line". Zvukové alerty indikují změnu trendu podle supportu/resistance a začátek a konec trendové linky podle idikátoru "trend line". U indikátoru náklonu CCI na žluté lince je pokus o indikaci ZLR(nahoru zelená tečka dolu fialová), berte to zatím s rezervou, jeste na tom budu pracovat. Jinak nejsem žádný prográmátor tak podle toho posuzujte styl mého programování :) Pozor tváří se to jako AOS ale je to jen indikátor, místo koncovky "ZIP" použijte při stahování "vttrs".

5376

5377

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...