Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie v Praze - FOREX


tomnes

Doporučené příspěvky

Zdravím vás páni, tak po delší odmlce jsem zase tu. Ten Woody se mě ne a ne pustit, tak se jej budu držet. Přikládám včerejsí obchody na GY,GU a EY. Zelená vertikála jsou vstupy, fialová výstupy, dvě zelené za sebou jsou reverse. SL posouvaný nad/pod high/low poslední svíce s výstupy na CCiCross+/-100. V konečném znění tedy +394pips čistá ruka.

5400

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jiris109:
no ono to bude spíš takové JirisCCI, než Woodie.... Na prvním obrázku vidím trend long, ty bereš signály short, výstup máš ještě pod -100. Na druhém obrázku vidím vstup (3), když CCI se ještě nevrací do long a vzápětí dáváš opět short, když je long trend. Spíše se mi zdá, že se řídíš CCI6, i když taky jen orientačně, viz. obr.č.3, výstup 6. Ale jestli na to máš ten cit, klobouk dolů a drž se toho a nic jiného už nehledej!
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdar Milane,
ano, řídím se spíš CCi6, ano je to spíše moje CCi než WCCi a ano nedokážu to popsat, prostě to tam vidím. Po 6ti měsících mi to bije do očí. Backtest za Leden 2008 ukázal na 4 párech GY,GU,EY,AY celkem +2122pips brutto. A moc díky za tu poslední větu, slibuju, že už nic jiného hledat nebudu a vynasnažím se natrénovat a dovést toto k dokonalisti na GY,EY,UY. Dneškem počínaje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2vladko11:
Ne pravou stranu jsem viděl. Ja vim, je to klasická otázka, nejsi první kdo se pta. Ale ver, ze je dělaný 100% zodpovedne, brány jsou naprosto vsechny signály nezávisle na tom, jak to vypadalo po nich. Kdybych si to jakkoli prilepšil, ze bych videl, ze ted je signal ale pak to jde proti me a takovy bych si do testu nezaznamenal, jakou by to pak melo pro mě vypovidaci hodnotu? Ted to třeba trenuju tak, ze si pustim tester s vizualizací, pri signalu si to zastavuju, zadám si jake budu dodrzovat podmínky a pak svicku po svičce posouvam dal a vysledek je takřka totožný a hlavně je to jen jeden pattern, muj vlastní, zkusím k tomu časem prilepit jeste famira, ten se mi líbí a mozní i ghosta, ale s tím to bude trvat, ten mi vubec nejde. Pak by mohl být backtestový výsledek někde na 3000pips mesicne, no a pokud takový zničím na 50%, budu obchodovat jen 2 hodiny denne, 4 páry, tak bych se mohl dostat někam na 200-300 pips měsíčně a naprostá spokojenost.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

2liquidwolf:
To bych mohl, ale nestačilo by mi par stranek. Je to složité na vysvětlenou, nemam rad pravidla, svazují mě a pak mě to nebaví. Do obchodů si chodím jak chci. Malá pravidla tu jsou, ale není to nic extra. Obchody na JCCi jsou ted postupem času převážně na Candlesticks, ne dle CCi, i kdyz nějaké patterny mám. Ale nefungují tak jak bych chtěl.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...