Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie v Praze - FOREX


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli WCCI na forexu obchodujete opravdu tak jako Woodie?
WCCI se zabývám již déle, ale stále to nepřináší výsledky, myslím že někde dělám zásadní chybu.
Pročetl jsem celé tohle vlákno a našel v něm i údaj jak woodie obchoduje FX.
Zkoušel jsem naprosto přesně takto obchodovat i backtestovat WCCI na těch 4 párech a TF15 jak woodie doporučuje a všechny moje zisky žere spread.
Chci se proto zeptat, jestli jste si nějak woodieho upravili? Myslím tím periodu či TF atd.? Nebo používáte nějaký filtr na obchody?

Předem díky za odpověď ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2krakrkre:

Co se týče WCCi tak v přesném znění jsem dopadl jak píšeš.
Je to neprodělečné, to jo, ale nic víc. Většinu jsem si upravil, slevil jsem na párech, sleduji ted zatím jen dva a jen zlr.
TF15 nebo TF30 na vetsi nemam SL a mensi nemá smysl. Snad jen kdyz dostanes signal na TF15 a zaroven an nizsim, pak je to výhoda, nizsi nepouzivam. Co se tyce vlastnich obhcodů, někde jsem se dočetl, že jeden pattern je nutno sledovat 6-8 měsíců, než se ti vžije a budeš vědět kdy ho brát a kdy ne a vydělávat na něm. Já jsem zatím jen v polovině tohoto procesu a musím říct, že z plus minus nuly jsem se dostal na 200pips týdně. Sám to nechápu, ale prostě to "začíná vyskakovat z grafu a prosí" abych to vzal. Jinak moje trhy jsou GY a EY, i třeba na Cablu mam slusne výsledky, ale na 470pips nebo kolik za prvnich 14 dni letosniho roku ZLR GY TF15 :) to je klasa.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Caute ludia, Podarilo sa mi dostat woodieho do VT. Pouzil som subory zo strany 73. Vyzera to celkom solidne, az na nejake malickosti, konkretne LSMA (ktora je tam oznacena ako lrma, nevie preco) mi dost casto nabera zltu farbu, s cim som sa este nestretol, a EMA ma miestami farbu ciernu. Ked viete cim to je a ci je to vobec zle prosim vyjadrite sa :) Prikladam aj obrazok ako to u mna vyzera (teda mozno prikladam, ked zistim ako na to)

5084

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...