Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky

Ahoj zdenekt,

Datumy mam samozrejme nastavene v minulosti (napr. 1.1.2010 - 1.1.2015), aby som sa vyhol potrebe stahovat data z aktualneho dna.

Zistil som ze da sa ten problem obist exportom dat pocas rezimu online a naslednym importom pocas offline rezimu, ale neni to take elegantne, ako keby to fungovalo ako ma.

Mas tiez 9.5 verziu a funguje ti to bez problemov?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám TS 9.5. na testování a TS 9.1 na trading.
TS 9.5 je většinu času offline, ale téměř každý týden o víkendu se tam na chvíli připojím online, když potřebuji nějaké data, které tam nemám. Ne vždy ale aktualizuji všechny data, děje se to tak nějak na "střídačku", některé mám aktuální a některé mám třeba měsíc neaktualizované.

Jednou za čas se mi stane to, co píšeš, že po mě vyžaduje TS připojení online. Dělám v TS přes 5 let, ale nevím, proč to tak je a nevadí mi to.
Mám pro to několik teorií:
-buď je to nějaká periodická prevence proti pirátskému užívání TS (případně nekontrolovanému množství spuštěných instancí)
-nebo to souvisí s přechodem daného symbolu na nový kontraktní měsíc, kdy TS vyžaduje načtení aktuálního kontraktního měsíce...to se mi například stalo před pár dny na offline grafu se zlatem @GC

Po jednom přihlášení online to už pak v offline režimu funguje bez problému a možná právě proto, že se přihlašuji online pravidelně (většinou každý víkend), tak se mi to tak často nestává, že by po mě chtěl TS online režim.

To, co píšeš s tím exportem a následným importem, to jsem po pravdě moc nepochopil...možná jsi myslel to, co píšu výše (připojit online a pak pracovat offline), ale rozhodně by to nemělo být při každém otevření workspace.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vyzera , ze chovanie ktore popisujes je to co som od toho ocakaval.
Bohuzial mne sa ani raz nepodarilo pripojit uspesne do offline rezimu priamo. Vzdy musim ist najprv online a potom sa prepnut na work offline cez Menu->File priamo v Tradestation. Skusal som uz aj ine PC s inou verziou Windows, ale stale to iste. Jedine co je to iste je Tradestation build verzia.
Skusim sa spytat na Tradestation fore priamo, snad poradi ich support.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@Spilar:
Tradestation zmena verze nepomuze. Jak jednou toto TS zacne delat, jedina sance je preinstalovat system. Nebo instalovat TS pomoci specialniho instalacniho software, ktery dokaze potom plne odebrat TS z registru a dalsi soubory. Ve chvili, kdy je instalace cista, tak opet offline rezim bez nutnosti online zacne fungovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Potřebuji ověřit robusnost strategie na trhu YM, který však ve free datech není k dispozici. Přes Client Center jsem si objednal a zaplatil v Index Data - Dow Jones Indices za 2 $, platba se strhla z účtu, ale data pořád nejdou. Dělám někde chybu? Nebo musím mít pro tento trh mít data Globex Value Bundle za 20 $? Zatím real data nepotřebuji ...

Díky za každou radu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lio Wrote:
-------------------------------------------------------
> Potřebuji ověřit robusnost strategie na trhu YM,
> který však ve free datech není k dispozici. Přes
> Client Center jsem si objednal a zaplatil v Index
> Data - Dow Jones Indices za 2 $, platba se strhla
> z účtu, ale data pořád nejdou. Dělám někde chybu?
> Nebo musím mít pro tento trh mít data Globex Value
> Bundle za 20 $? Zatím real data nepotřebuji ...
>
> Díky za každou radu


Zkus otevrit trh @DJI coz je Dow Jones. Myslim ze na YM je potreba ten bundle, ale s jistotou to nevim.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...