Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

Mám jednoduchou otázku ohledně poplatků za data u TS - Nevíte někdo kolik stojí data ES/měsíc u TS ? Na jejich stránkách jsem našel hodnotu 40 USD/Month/CME - mohl by mě někdo tuto informaci potvrdit či nastínit realitu.

Rozhoduji se o otevření účtu mezi Ninja (7 USD ) vs TS (40 USD ??).

Děkuji Mnohokrát

PP

Link to comment
Sdílet pomocí služby

1 hour ago, Plzoun napsal/a:

Dobrý den,

Mám jednoduchou otázku ohledně poplatků za data u TS - Nevíte někdo kolik stojí data ES/měsíc u TS ? Na jejich stránkách jsem našel hodnotu 40 USD/Month/CME - mohl by mě někdo tuto informaci potvrdit či nastínit realitu.

Rozhoduji se o otevření účtu mezi Ninja (7 USD ) vs TS (40 USD ??).

Děkuji Mnohokrát

PP

Je otázka jaký level dat potřebuješ, live data level I pro US Bundle (všechny US trhy ) mají za nějakých 20 dolarů. Jednotlivé trhy pak CME 5 dolarů, CBOT 5 dolarů....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

14 minutes ago, Blaazon napsal/a:

Je otázka jaký level dat potřebuješ, live data level I pro US Bundle (všechny US trhy ) mají za nějakých 20 dolarů. Jednotlivé trhy pak CME 5 dolarů, CBOT 5 dolarů....

Potřebuji live data level I - Když se podívám na jejich stránky tak nabízejí CME. Já chci obchodovat pouze ES - podle toho co píšeš tak umožňují si objednat pouze specifický trh  v mém případě ES- tak to by bylo super ? Potom TS je pro mě jasná volba.

CME Real-Time Data Package #1                                              40 USD/month

– CME Real-Time E-Mini Level 1 Data

– CME Real-Time E-Mini Market Depth Data

– CME Delayed Globex Level 1 Data

– CME Delayed Floor-Traded Level 1 Data

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před 4 hodinami, Macros napsal/a:

Dávám ho sem, i když hledání trvalo asi 12 vteřin... Stejně jako by trvalo tobě :-)

https://www.tradestation.com/pricing/market-data-pricing/

... záložka Special Futures data...

 

M.

Ahoj, něco takového jsem našel ale moc jsem nepochopil kolik se platí za kontrakt celkově třeba u takové NQ nebo YM...Můžeš pls napsat příklady se všemi poplatky..dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 2 týdny později...
On 25. 9. 2017 at 21:40, TomTailor napsal/a:

Má již někdo zkušenosti? Otvíral někdo nedávno u Tradestation účet? Je vše tedy zdarma a je nutné zaslat pouze 2000$ pro otevření účtu?

Moc děkuji za informaci.

Ahoj,  pre akcie opcie a etf stačí 2000 na otvorenie účtu ,,,,, platformu mám tiež zadarmo. žiadny povinný mesačný obrat. 

  • Děkuji 1
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
On ‎05‎.‎10‎.‎2017 at 18:15, Blue Dragon napsal/a:

Ahoj,  pre akcie opcie a etf stačí 2000 na otvorenie účtu ,,,,, platformu mám tiež zadarmo. žiadny povinný mesačný obrat. 

Ahoj, jak jsi toho dosáhl? Mě za neaktivitu (zatím jsem pořád na demu) účtují měsíčně 99,95 US a nevím jak k tomu TS přimět, aby mi to zrušili.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...