Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky

On 4. 9. 2017 at 11:22, Macros napsal/a:

Neeeee, všechno je teď u TS jinak :-)

Platforma zdarma, live data zdarma (US bundle)... Mají jen podmínku zůstatku, vše k dohledání na jejich stránkach :-)

 

M.

V létě zasílali email s nabídkou přechodu na nový "tarif". Stačilo jim to poslat mailem a změnili to hned.

 

M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Ahoj, chtěl bych vás požádat o radu. Chtěl bych využívat TS pro jejich analytické nástroje (grafy, scany). Nevíte někdo náhodou, jaké jsou podmínky pro Individual-Cash účet? Vím, že minimální vklad je USD 500,- Je potřeba udělat nějaké obchody v určitém časovém horizontu nebo budu mít účet stále aktivní i když nebudu aktivně obchodovat? Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám pár otáziek lebo už mám šalát z toho.. keď  si chcem otvoriť účet u TS a obchodovať futures napr euro stoxx50 tak minimalne vklad je 5000€ a minimum možem mať na učte potom 2000€? na stránke píšu data pre  Eurex Data Package #1 14$ mesačne alebo to je zdarma v balíku  a za open/close sa platia  tie polatky $1.50 per contract, per side? ...chapem to spravne? Vďaka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pro akcie/opce je minimální vklad na cash účet 500. Jen mě zajímá, kolik těch obchodů ročně musím udělat, abych mohl tento účet využívat.

U brokera jsem na tuto informaci nikde nenarazil.

  • Required initial funding for stock and options accounts: $500 for cash and $2,000 for margin.1,2
  • Required initial funding for futures and futures options accounts: $5,000.

Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před 2 hodinami, Tenol91 napsal/a:

Mám pár otáziek lebo už mám šalát z toho.. keď  si chcem otvoriť účet u TS a obchodovať futures napr euro stoxx50 tak minimalne vklad je 5000€ a minimum možem mať na učte potom 2000€? na stránke píšu data pre  Eurex Data Package #1 14$ mesačne alebo to je zdarma v balíku  a za open/close sa platia  tie polatky $1.50 per contract, per side? ...chapem to spravne? Vďaka

Ano, min. vklad 5tis$ a potom na účtu min. 2tis$. Pro Eurex balík zdarma neplatí - tzn. je potřeba platit za nezpožděná data měsíčně 14$ a navíc aktivaci evropského regionu měsíčně 10$. Pokud ti stačí (zatím) zpožděná data Eurexu, ta jsou zdarma, ale 10$ za region se platí tak jako tak.

Balík zdarma tedy platí jen pro US - na stránce Market Data Pricing je to záložka "Special Futures Data".

 

M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

17 minutes ago, Macros napsal/a:

aha a u TS viem mať v € účet alebo ako by to bolo ? lebo margin je tam na fesx v eurách písaný a poplatky zase v $ ... rozumiem čiže na real time mesačne to vychádza 24$  ale su to non-profesianal dáta či to bude ok ? .. potom za open a close pozicie su tie poplatky co tam píšu 1.50$?

Vďaka ešte raz ! :)

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nema nekdo podobny problem.. ? Jedna se konkretne o SIM trading, nastesti.
Bezne se mi stava (uz nekolik let) ze zustane viset oteverena pozice ktera nejde nijak ukoncit, zkousel jsem vsechno co jen jde, ale vysledek je porad stejnej.. pozice ma otevreny profit (pripadne ztratu), v grafu visi "zombie" limit order na profit target se kterou nejde nic delat, v trade manageru je vetsinou order status "received", ale nic se nedeje. 

Jeste bych dodal ze se jedna o globex, tj. pozice otevrena nekolik hodin po market close, cca o 2 svicky nazpet (5min graf), svisla prerusovana cara je "session break" tj. market close.

Dodatek 2: asi po dalsich cca 11 minutach se pozice konecne uzavrela, ale to je delay jak cyp.. ne vteriny, ani desitky vterin.. vice nez 10 minut nez to ten order vzalo.

Viz screenshoty

x19-24-15.jpg

x19-24-39.jpg

Upraveno uživatelem detroit
Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...