Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky


Dobrý den,
může mi někdo doporučit vhodného brokera? Mám otevřený účet na futures u AMPfutures, kvůli jejich nízkým poplatkům. Rád bych však také obchodoval opce a akcie s 1 účtem, abych měl možnost využít v případě potřeby veškerý kapitál. By bylo mít poplatky za futures pod 6USD/RT. Nemůžu však najít nikoho vhodného. Vhodný kandidát by bylo IB, ale má to háček. Nejsem starší 21 let. Našel jsem ještě TDAmeritrade. Nabízí vše co potřebuji, jen mě zaráží jejich poplatky. 9.99USD+0.75USD per contract? Není to trochu šílené? Nemám s opcemi zkušenosti, jaká je běžná výše poplatků?
Děkuji za odpovědi.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

MiHaT1,

myslíte, že je pre Vás vhodné mať možnosť obchodovať všetok kapitál? Predpokladám, že s tradingom začínate - a v takom prípade si radšej nastavte veci tak, aby ste mali čo najmenšiu potrebu a možnosti obchodovať. Radšej sa sústreďte na jednu vec, nie naraz na všetko možné. Mať otvorené možnosti je určite ok, ale všetko má svoj čas. Keď zvládnete jeden prístup, začnete s niečim iným. Ale to určite potrvá, je to prirodzené.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

>MiHaT1

Poplatky ktere berou ceske brokeri(brokeri pritomne v Cechah) jsou opravdu silene, vzhledem k tomu co z toho opravdu je burzovy poplatek a co si nechaji pro sebe. Obchodovala jsem z americkym brokerem ktery bral poplatek 2,90$ za Futures contract. A to je jiste ze na tom neprohral ani cent a jeste i vydelaval pri takovem poplatku!

>shany

Souhlasim ze je to nebezpecne pro zacatecniky mit moznost obchodovat a tim padem hlavne i riskovat cellym kapitalem! Taky bych nedoporucila vsadit do toho sve penize a vyzkouset jak to pujde. I kdyz mozna pro MiHaT1 ten cas uz nastal a ma uz nejaky experience..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

to VanillaAlexej
neviem s akym kapitalom chceš začať obchodovať.
Ked ti môžem doporučiť tak LMAX je to DMA, STP, NDD + API.Lmax funguje ako burza, minimum na otvorenie maju teraz 10000 ked som si ja otvaral minuly rok učet tak bolo 1000. teraz sa da otvoriť učet s 1000 cez IB brokerov napr fastbrokers alebo www.fxmtf.com možno su aj iný.
U fastbrokers si otvaraš priamo učet u nich a maju vlastnu platformu pathfinder. u fxmtf si otvaraš učet u lmax ale fxmtf je tvoj IB. učet sa da otvoriť v Eur,GBP,USD,AUD. minim. množstvo na zobchodovanie 0,1kontrakt čo je (0,01lot) komisie 0,03usd per side za 0,1 kontrakt. obchodovať sa da cez web platformu cez multicharts a cez MT4 len komisise cez MT4 su u fxmt vyšie okolo 7,50za RT. U multicharts sa nedaju obchodovat 0,1kontrakt u mt4 a webky ano. swapy a hedge maš iba u MT4 u webky a multicharts nie tam to funguje ako na burze kupis predaš 0 otvorena pozícia.
Skus uvidiš maju aj demo ale to ponukaju iba cez web platformu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Dobrý den
Prosím vás o radu. Mám otestovanou obchodní strategii na trhu FDAX na kterém poměrně dobře funguje a chtěl bych
začít obchodovat live. Problém je v tom, že potřebuji aby příkazy nebyly drženy na mém PC ale u brokera a to včetně
OCO příkazů ( ATM strategie). Dočetl jsem se, že IB OCO podporuje ,ale má příliš vysoký margin.

A tak by mě zajímalo : 1) Jestli by bylo možné u IB usmlouvat nižší intradenní margin - S mým záměrem
obchodovat jen jeden jediný obchod denně s jedním kontraktem a fixním stoplosem 125
euro (10 tiků). ( stoplos by byl držen pomocí příkazu přímo u IB. )


2) Nebo nějaké jiné doporučení - jiného brokera, který podporuje OCO a zadávání
stoplosu a profittargetu současně se vstupním příkazem.


Předem děkuji všem a přeji pěkný den ... Ivo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Ivo,

po mé ztrátě bych ti nedoporučoval US brokera pro obchodování EU trhů.

Já obchodoval FESX evropské dopoledne a US broker ztratil spojení s burzou cca v 9:30 ráno.

To bylo v Americe ještě hluboká noc a spojení se podařilo navázat až po 6 ti hodinách.

Potom trh otevřel uuuuplně jinde a mě to stálo 200€.

Někdo tady psal, že měl ztrátu cca 1.500USD.

Zkus se poohlédnout po německém brokerovi.

Jinak co vím, tak asi 90% brokerů drží tvoje pozice včetně SL, PT, OCO atd na jejich serverech.

Můžeš s klidnou duší zavřít počítač. Jen nesmí ztratit spojení on s burzou :-)

Martin



Link to comment
Sdílet pomocí služby

> Captain

Ahoj Martine

moc děkuji za bleskovou reakci.. (tu) Určitě je dobré vědět to s těmi výpadky. Prosím mohl bys mi
nějakého prověřeného brokera doporučit snažil sem se nějakého brokera ( us, eu ) najít tady
na Finančníkovi, ale o podpoře oco příkazů atd. se psalo pouze v souvislosti s InteractivBrokers.

Ivo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ivo,

já obchoduji přes OEC v zastopení Global Futures (US broker).

Kromě toho zmiňovaného výpadku jsem neměl s nimi žádný problém.

Takové výpadky se stávají a nikdo na světě ti nezaručí absolutní konektivitu.

IB je podlě mě dobrý broker ale podporu u nich nečekej. Je to takový velký Supermarket.

Jinak u Global Futures je jeden čech (p. Kužel). Velice ochotný pán, vždy se mi snažil vyjít maximálně vstříc.

Martin



Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...