Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

Jen69 Napsal:
-------------------------------------------------------
Pokud rozumíš anglicky, mají tam v průběhu
> obchodů komentáře, já jim nerozuměl, ale možná je
> to jejich hlasová podpora, nevím, prostě do toho
> někdo kecá v anglině.
> Hodně zdaru !!!


Zde jde o komentování fundamentálních zpráv, většinou jenom říká výsledky vyhlášení různých zpráv. Je to aspon fajn "alarm" když vzniknou nějaké fundamenty pro obezřetnost. Jinak asi k ničemu :) ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zargut:
jj, to je možný, já tedy si hlídám fundamentální komentáře v TV na Z1, opakují se několikrát denně vč. občasné účasti expertů, a pak ještě různé glosy má XTB, ale tam mi to připadá, že většinou komentují, co už proběhlo, než nových odhadů, ale ono stejně na odhady se nedá moc dát, překvápka nejsou žádnou výjimkou, potřebovali bychom holt nějakého děda vševěda, ale to si můžem nechat jen o něm zdát. I když se experti leckdy trefí, nemůžeme vědět kdy, stím je třeba počítat. Proto dost spoléhám na ty čekající pokyny, jestli potvrdí změnu trendu, tedy vždy to je ale jen relatívní. Z toho je vidět, že chci obchodovat trendy od paternů, to je dost obtížné, ale když jsem to zkoušel podle doporučení zkušených jít vždy s trendem, je náš přítel, to je jistě pravda, ale většinou jsem chytil až konec a vzápětí se to otočilo proti a ztráty byly na světě hned. Musím se naučit je dobře rozpoznat, pak už je radost sledovat trend.
Tak hodně štěstí !!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jen69:
Vidím že je další trader, který má v oblibě Z1 :). Pro mě už rok jediná stanice, kterou sleduji. ČT4 má sice ,,studio burza" jenže jenom 2x denně což se při obchodování jakýchkoliv fundamentů použít nedá.
S brokerem jsem ohledně bonusu mluvil - stačí udělat 15 - 20 s více loty obchod (akciových CFD) a bonus je na účtě.

Dal jsem se trošku více do testování platformy (jejich AvaTrader) a musím říct že je opravdu fajn. Snad bude live obchodování alespon z poloviny rychle jako demo, graficky je to zpracované hezky taky, jenom mi chybí trošku absence alternativních grafů (čistě jedno tickový graf je možná fajn na scalpování, ale jiné využití tam moc nevidím).

Účet budu otvírat přesně 1.října, takže připojím nějaké dodatečné informace.

Pokud by měl teda někdo účet otevřený dříve, podělte se taky o zkušenosti.

Přeji mnoho úspěchů

Zargut

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zargut:
Myslím, že to otevřu taky k 1.říjnu. Právě na té AVĚ mi taky chyběly ty absence více grafů, ale jinak se mi líbila víc než MT4ka. Zato ale na demu MT4 u některého jiného brokera si nastavím grafy nástrojů, které chci obchodovat , prostě asi 10 záložek na demu MT4, postupně si je prohlížet a do obchodu na AVĚ vybrat podle signálů z toho dema, tím se ta absence více grafů vyruší a mám, co chci. Navíc na demu MT4 si mohu zadat i linie, Fibo, indikátory, v pohodě.
Tak trénujme a pak se uvidí. Kdyby se někdo přidal, a šlo by to s AVOu, třeba by pak bylo dobrý založit na AVU samostatné vlákno. Zatím se mi zdá, že AVA má snahu se zlepšovat, dobrý broker si udělá u traderů lepší reklamu, než fůra inzerátů ( třeba eToro a pod, ale když jsem zkusil jejich demo a zjistil, že na naftě maj 14 bodový spread a kromě 4 základních měnbových párů spready od 7 pipů do 14 a víc, tak tam je unikum vydělat alespoň na jejich spread, ale zisky jsou zlatou výjimkou ).
Zdravím !!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

tak vyber zatial ziadny nebol :-D ... vkladal som to cez kreditku a bolo to tam tusim hned alebo velmi rychlo
podporu som nejak nevyuzil ale ked im tie peniaze posles tak sa to ozvu a ponuknu niekoho na koho by si sa mal obracat. Iba raz som sa na nich obratil s otazkou ci su moje dokumenty ok...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jeste jinak. Dozvedel jsem se ze existujou nano loty(1p=1c).Rozhodl jsem se to s nimi zkusit.Preci jen je to vice nez demo ale na druhou stranu neva kdyz zrusim $35. Pak bych presel na micro a nakonec normal.
Nemuzu ale za boha najit brokera s nanoloty, na ktereho by se na nejakem foru nehazela spina. Hkedal jsem Oandu, Alpari, Liteforex, FXCM, ibfx... Staci si je dat do googlu. Na druhou stranu nechapu proc by me nekdo chtel obirat o $35 za cenu spatne povesti. A to je ibfx napr.regulovanou spolecnosti.
Mate nekdo doporuceni/osobni zkusenost?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ja mam rovnaky problem ako Hnykda. Chcel by som otvorit live account, ale pri čítaní príspevkov akosi zakazdym narazim na nejaky problem s danymi brokermi

mohol by mi niekto napisat nejakeho brokera ktorý by bol dobrý na obchodovanie forexu
ja som rozmyslal hlavne o dvoch a to cms a interbankfx. Ale pri cms mi bolo dnes povedané, že už neberú nové účty a interbankfx tu niekto sfúkol, že sa len zahravajú s ľuďmi a časom nič nefunguje ako by malo

za odpoved vopred dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Potan2
Asi těžko se dá vyhledat nějaký super Market Maker broker, všude narazíš ( jak sám píšeš ) na nějaké kritiky či negatíva, je to úděl pro retail tradery, kteří nemohou, nebo nechtějí investovat větší obnos ( nedivím se, sám jsem takový ) do ECN brokera ( nejlepší je asi momentálně Ducascopy s minimálním vkladem za 1.000,- USD, řekl bych že to by šlo, v přepočtu je to dneska asi kolem 18 tisíc CZK, když srovnáš třeba s XTB, kde chtějí minimálně 20 tisíc CZK ). Pokud ale počítáš s vkladem co nejmenším, zůstaneš vždy v nějakém tom risku a nikdo nevíme, co kdy který MM broker provede, či ne. Vezmi např. Plus 500, spousta kritiky a najednou jsou v regulaci objevují se příspěvky, že platí, nu já je nezkoušel, tak nemohu posuzovat. Co tedy mohu jen naznačit:
" Buď našetři těch tisíc doláčů a zkus Ducase, nebo prostě někoho riskni, je to ale jen tvé rozhodnutí, nikdo nezaručí ani úspěch, ani prohru, získáš ale první zkušenost. " Třetí možnost už je jen jít od toho, zaručuje, že neproděláš ani nevyhraješ, ale nebudeš si nic vyčítat. Ono se totiž prohrát dá i u Ducascopy, špatný odhad a je to. Ale nedělá podrazy !

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...