Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

  • 4 týdny později...
  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den zdá se mi že výběr brokera bude pro mne větší oříšek než učení jak obchodovat :D. Vůbec nevím jaký je postup jsou zde online platformy a co na nich mohu obchodovat? Kdy potřebuji brokera jako fizyckou osobu abych mu mohl dávat příkazy? Jsou zde různé programy např ninja trader a co s tím, potřebuji brokera jako osobu s které mám dávat příkazy po telefonu nebo emailem? Úplně se v tom ztrácím. Pomozte chci obchodovat komodity a nevím co budu potřebovat jestli online platformu nebo software s napojením na data a co broker potřebuji nějakého přes internet abych mu zadal online příkazy nebo někoho na telefonu.Teď se zrovna dívám na stránky ninja traderu a podle toho obrázku potřebuji program kterej si nejspíš musím koupit pak ho napojit na data který musím zaplatit a jak je to s napojením na brokera to už nevím jestli to je broker jako počítačovej systém co příkazy vyřizuje automaticky nebo sedí na druhým konci někdo komu to musím zavolat nebo co já už fakt nevím. Chtěl by obchodovat hlavě komodity, intradenně za dobrý peníze na poplatcích a komisích.Ví někdo na kolik to asi vyjde nemusí to být konkrétní částka jenom od kolika do kolika. Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to lerry: Po zadání příkazu na platformě to jde na burzu a broker by měl dohlížet na správnost přenosu. Může se stát, že ti spadne PC, atd. a pak u některých brokerů na některých platformách ti ty příkazy nemusí zůstat, pak je důležité být schopen kontaktovat brokera ať se ti o to postará. Obchodoval jsem na více firmách a někde brokeři se kterýma jednáš nemají ani přístup k tvému reálnému účtu a musí se pak ještě zvlášť kontaktovat jejich trade desk. Já obchoduji ve Striker a pan Lembák mi na to dohlíží a poradí která platforma jak funguje. Můžeš kontaktovat v češtině a zeptat se ho na platformy jako Ninja, SOL Trader a další věci ohledně tvých dalších požadavků.
Supr trejdy!

Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lerry:
Většina trhů se obchoduje elektronicky, takže živého brokera vlastně při běžné činnosti k ničemu nepotřebujete, jste jen vy a počítač. Zvláště při intradenním tradingu si nedovedu představit zadávání pokynů telefonicky. Než se dovoláte, může být trh úplně jinde.

Jestli potřebujete komunikovat s brokerem česky (ne při vlastním obchodování, ale kvůli řešení problémů s platformou, ...), je k dispozici už zmíněný Striker, nebo AMP (p. Sabo), nebo Global Futures (p. Kužel). Jinak v příslušných vláknech najdete reference na desítky brokerů.

Já obchoduju u Global Futures a kromě komisních poplatků (cca 4-7 dolarů za obchod) neplatím nic, platformu i živá data mám zdarma. A to je standard u většiny brokerů. Ale máte pravdu, že za některé platformy se platí.
Pokud jde o finanční náročnost tradingu, lze, tak jako asi všude, utratit libovolnou částku - za HW, SW, literaturu, kurzy, školení ...

Podle vašich dotazů se zdá, že jste si toho na Finančníku moc nepřečetl. Zkuste to napravit

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Moc ď za rady já jen že je toho tollik že mi jde hlava kolem. Vídím že v dnešní době se používají asi většinou online patformy. S tím že jsem toho na finančníku moc nečetl máte pravdu já jen že je tady toho taková spousta že to zabere nějakou dobu ale každopádně díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

mf global krachuje preto ze z toho chcel novy riaditel popri brokerage sluzbach spravit take nieco ako goldman sachs.
chceli skratka popri brokerskych sluzbach aj obchodovat a nezvladli to paradoxne sef mf global pracoval predtym pre GS.
mf global ma 41 miliard dolarov aktiv a 40 miliard zavazkov, rokuje respektive rokovalo sa cez vikend s IB ze to prevezme ale este sa nedohodli.

aby som nebol offtopic
kazdopadne pri zakladani uctu a vybere brokera by som sa konkretne pytal kde je broker poisteny resp. vklady zakaznikov.

Vklady v IB su poistene u LLoyds of London insurers co je uplne top poistovacia spolocnost. Staci vygooglit

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 4 týdny později...
  • 7 months later...

×
×
  • Vytvořit...