Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

  • 1 month later...
  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den všem,
mám stejnou otázku jako Hooky, hledám brokera pro forex (vklad tak 20 - 50 000 CZk. V českých "vodách" je zprostředkovatelú jistě dost ale proč si otevírat účet přez ně když to urcitě jde přímo v zahraničí a urcitě za podstatně lepších podmínek. Prosím podělí se někdo o své zkušnosti?

S poděkováním
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdá sa, že sme tu na tom veľmi podobne. Prečítal som viacero článkov o výhodách a nevýhodách brokerov a rozhodol som sa otvoriť dva účty u dvoch brokerov. Domnieval som sa, že si z nich následne vyberiem toho najlepšieho....popravde obaja sú rovnakí (v tom dobrom i zlom) :)) takže skôr by som sa orientoval podľa spektra produktov, prehľadnosti služieb a mena daného brokera. Totiž posledné mesiace čo toto sledujem sa na trhu objavilo množstvo FX brokerov s MT4 službami pripomínajúcich PNSky... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
jsem začátečník - poziční trader. Mám menší zkušenost s OEC, kde mám problém při vstupu do obchodu na MOO (market on open) a potřeboval bych nastavit ihned po vstupu do obchodu automaticky SL v USD - pevná částka. OEC trader toto neumí....je tam jen možnost použít factor.

Nabízí vůbec nějaký broker vstup do obchodu na MOO (market on open) a automatické nastavení SL ihned po exekuci například ve výši 100 USD?

Děkuji předem komukoli za odpověď.
Zbyněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Broker, který neumí tzv. attached orders ještě existuje? :-) Já myslel, že už to je jenom u nás. IB to samozřejmě umí, stejně jako Tradestation, lze nastavit tzv. OSO - order sends order, kdy lze spolu se vstupem v okamžiku zadání zaslat i stop loss a případně i profit target. Pokud chcete, aby byl příkaz poslán automaticky, obávám se, že to bez nějakého programování nepůjde, Tradestation má Easylanguage, kde to nastavit lze.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: Honza K

Děkuji za odpovědi Problém je spíše v tom, že u pozičního obchodování nemohu v době exekuce na MOO sedět u PC. El.trh otvírá např. brzo ráno. Už jsem přemýšlel nad přechodem k intadennímu obchodování nebo nechodit spát v případě zadání pokynu a očekávané exekuce.

Co se týká zadání OSO, tak tam musím zadat cenu a factor. Chápu to tak, že cenu musím odhadnout. Jestli vstupuji MOO, tak nevím jaká bude cena při otevření...přeci nemohu nastavit SL střílením od boku.

Nebo mám o OSO mylnou představu?
Zbyněk


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Chtěl bych upozornit obchodníky, kteří si třeba právě teď vybírají brokera. V žádném případě nepodceňujte výši komisí. Vím, že se to tady mnohokráte opakuje, ale je to skutečně zcela zásadní věc. Když vyčíslím v absolutním čísle výši polpatků za rok obchodování, tak mě to číslo opravdu hodně překvapí. Myslím, že neobchoduji přehnaně, převážně komoditní spready, a řádově jde o tisíce $ za komise. V takovém množství je skutečně každý uštřený cent na komisích hodně znát.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...