Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Hezký den,
rád bych se zeptal na váš názor, jakého brokera volit/doporučit pro poziční obchody (dlouhodobé) s us akciemi a futures, případně ETFs.
Poplatky za obchod nemusí být nejnižší (jednotky obchodů za rok), neměly by být poplatky za neaktivitu účtu a účet by měl být solidně zabezpečen (něco lepšího než user a pasword na webu).

Zatím jsme vyloučil Tradestation (poplatky/poplatky když se neobchoduje) a též IB, kde nevím přesně poplatky za neaktivitu (jen 10usd?), ale jsou a hlavně dorazil mě jeden z posledních příspěvků ve vláknu o IB (od slaughtera) i jiné negativní ohlasy z www, důvěra v IB už prostě není (pro větší účet).

Děkuji.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

paveln:

Ano IB, dlouhodobě můj favorit, nicméně mě přeci jen vystrašili některé "horší" zkušenosti, viz vlákno IB nebo zahraniční fóra.
V jedné diskusi se mě někdo ptal, pokud budu mít problémy se zahraničním brokerem, jestli budu připraven letět třeba do usa a najmout si tam právníka... možná to je trochu přehnaný risk management, nehledě na to, že spory zde v ČR by mohly dopadnout pro klienta ještě hůř:). Ale přeci jen sem se znova začal zajímat o CZ brokery, jestli se najde nějaký kde aspoň poziční obchodování by bylo schůdné. Možný by se našel nějaký EU broker, zatím jsem nezkoumal.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, hledám už pár dní brokera a nemohu vybrat. Přemýšlím o AMP Trading (Chicago, USA) a nebo PFG BEST, ale nevím a byla bych ráda, kdyby jste mi pomohli.
Mám zatím pár podmínek
1, byla bych ráda, kdyby podporoval Ninja trader (jedu na něm 3 měsíce demo)
2, byla bych ráda, kdyby byl ECN, nechci DD brokera
3, byla bych ráda, kdyby podporoval scalping (obchod do 5 min)
4, účet otevřít do 5 000 dolarů
Ráda si přečtu váš názor a ráda se nechám nasměrovat
Ještě jednou moc děkuji :S

www.100forexbrokers.com/brokers-for-scalping

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem,

začínám obchodování s komoditami. Samozřejmě jako všichni ostatní jsem tápal ve výběru platfomy a brokera a vyzkoušel jsem mnoho demo účtu. Nejvíce se mi líbil SOL Trader, na stránkách strikeronline . Nyní nově nabízejí Ninja trader, demo je samozřejmostí, podle mne pro začátečníky dobře použitelná platforma, s možností nižšího počátečního vkladu, než u jiných brokeru. Co je pro mne podstatné jsou i malé komise a český broker, což mě osobně velmi vyhovuje v otázkách komunikace. Anglicky mluvím, ale jde o obchod, chci veškerým informacím rozumět bez jakýchkoliv pochyb. Odpověděli mi na vše a to velmi rychle.

Snad dalším nováčkům můj příspěvek pomůže, držím všem palce a rád si přečtu Vaše názory (tu) (tu) (tu) !!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 5 týdnů později...

Dobrý den

Jak už z názvu tohoto vlákna plyne, tak bych potřeboval poradit s výběrem brokera. Dočetl jsem se toho mnoho, avšak mám v tom docela guláš. Požádal bych vás proto dobrý tip na základě mých požadavků:

1. Chci obchodovat z NT7
2. Chci aby stoplosy byly drženy u brokera, ne v platformě
3. Komise do 5 USD RT
4. Spolehlivé plnění příkazů
5. Pokud by byla možná komunikace s brokerem v češtině, tak bych to bral za bonus :-)

Děkuju za jakýkoli podnět!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, já mám dobré zkušenosti s Global Futures. Předtím jsem vyzkoušel Alaron i MF Global (přes Colosseum), a teoreticky i Harpoon a další, ale u GF mi to přijde jednoznačně nejlepší (ve srovnání s tím, co znám). Český personál tam mají (p. James Kužel) a je nadstandardně vstřícný. Stránky GF najdete snadno přes Google, mají tam i povídání v češtině.

Co myslíte tím spolehlivým plněním příkazů? Já u GF obchoduju přes Strategy Runner a u elektronických trhů je lidský faktor eliminován. Jakživ jsem nezažil něco, co by se dalo označit jako nespolehlivé plnění příkazů.

Pokud jde o výši komise, liší se to podle trhu. Já teď dělám hlavně spready na grains a meats, ty jsou dražší, platím něco mezi šesti a sedmi dolary RT. Ale vím určitě, že mini indexy, bondy i měny jsou levnější, takže byste se nejspíš pod pět dolarů dostal. Děláte ID trading, nebo poziční obchody? Myslím, že pokud nejste scalper, co dělá desítky nebo stovky obchodů denně se ziskem v jednotkách nebo desítkách dolarů na obchod, jak jestli je komise o 50 centů nebo dolar levnější nebo dražší je v podstatě jedno. Věřte, že mnohem víc peněz ztratíte jinak než na komisích.

Stoplosy u brokera? Když pošlu z platformy příkaz, ať už stop nebo limit, tak je v trhu natvrdo zadán, platforma řídí jen takové fajnovosti jako trailing stop nebo podmíněné příkazy. Nevím, jestli si dobře rozumíme, ale pokud budete obchodovat přes živého brokera, určitě to nebude za 5 dolarů RT.

GF nabízí řadu platforem, Ninja Trader je tam taky. Pan Kužel mi ji taky nabízel, ale nechtělo se mi platit měsíčně tuším 60 USD za licenci. Vedle Strategy Runner mám R.A.N.Order (to je v podstatě RCGExpress) a teď jsem si zřídil další účet s TurboTrader2. Ty jsou zdarma, za Strategy Runner se platí 50 centů za obchod, nebo při větším počtu obchodů měsíčně je tam fixní poplatek (20 dolarů měsíčně?).

S pozdravem
PJ

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...