Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Obchodni system RSIcross


Martinek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 229
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim Vas,
po precteni tohoto vlakna jsem vic nez nadseny,ze je zde par "fandu" do RSI :).
Da se rict,ze pouzivam stejne nastaveni jako Swen, prvotne pak tezim z divergenci, nebo Double T/B.
Svuj system mam otestovany na YM, Euru, ted bohuzel nemam pristup k real time datum,
takze se otrkavam na historickych datech Corn. Chtel jsem Vas Swene poprosit,
zda li byste nemohl zde ukazat Vase dosavadni ukazky z obchodu na kukurici. V TnT to zkousim od roku 2000,
ale vic jak 5-9 obchodu jsem za rok neudelal. Casto byly me prikazy eliminovany Gapy,mozna jsem daval prilis
"tesne" vstupy.. Az dojdu k cili,snad veskere poznatky dam srozumitelne dohromady.

Robert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsetkych, po vcerajsom nevydarenom prispevku, vdaka problemom s obr. dnes dokoncim princip systemu. dolezitym prvkom mojho systemu je indikator bollinger bands, ktory musi vytvorit min. 1cm dlhy pas vyznaceny cervenou farbou co ukazuje nizku volatilitu trhu. po prekroceni RSI do extremnej hodnoty (30, 70) buy stop 2-3pts nad(long) alebo pod(short) linku bollinger bands podla nalady na trhu. Dalej az tak velmi RSI nesledujem len informativne mojim sposobom.Doteraz som pouzival RSI 7, ale RSI 14 sa mi zacina viac pozdavat. budem to musiet viac otestovat. SL je na 3%. Na BE posuvam SL po dosiahnuti 1/2 PT. Najdolezitejsie je byt absolutne zmiereny so stratou este pred tym ako sa otvori obchod, presne ako opisuje Douglas in Trading in the zone a zmierit sa so stratou nie je vobec jednoduche ak strata len napr. $100 v nasich podmienkach pre zaciatocnika vobec nie je malo, ale riskovat nejakych 300CZ na obchod nie je tak zle, v porovnani, ze aj taketo obchodovanie prinasa rovnake stresy z obchodovania, akurat, ze nestratis az tolko vela penazi. urcite je to uzitocny sposob ako sa pripravit na real trading. Len chcem pripomenut, ze spread betting funguje trosku inac ako klasicke kupovanie kontraktov komodit. to pita30 spread betting je vlastne stavkovanie na pokles alebo na vzostup akcii,indexov alebo komodity ci meny. funguje skoro ako klasicke obchodovanie, len namiesto nakupovania kontraktov stavis nejake peniaze na kazdy bod. napr. stavis 0,5libier na jeden bod na FTSE100 SL 10pts=5libier PT 25=12.5libier steffann1 (tu)

2146

Link to comment
Sdílet pomocí služby

RobCz,
ohledne toho cornu.
Jedna se o obdobi od Corn Dec C2003Z do corn, Sep C2005U
Protoze se jednalo o me naprosté zacatky tak zaznamy z te doby jsou velmi nedokonale. Napriklad nemam vytiskle grafy.... Vstupy i s mym komentarem co mam uvedeny v OD jsou tyto:

komodita vstup výstup SL profit/loss účet
corn, Sep C2005U 228.5 237.5 400 400 400 RSI se odrazilo od B po směru trendu, jedna CS pozitivni
235.5 230.5 200 180 580 RSI nad A, ukazuje změnu trendu, 2x CS negativni
242 206.5 250 1750 2330 RSI na A, neutrální ukazatele, 1x CS negativní
Mar C2005H 249.25 244.75 250 -250 2080 RSI se odrazilo od B a zároveň od dvojitého dne, CS pozitivní
241.75 247.5 250 -250 1830
208.5 203.75 250 2050 3880 RSI vzniká trojúhelník, RSI neutralni, EMA bull, dávám příkaz pod i nad RS

Jenze mam obavu ze ti tohle moc nepomuze.

Bohuzel potom jsem z nejake duvodu zacal zapisovat dokonce jen vysledky obchodu - jak rikam, slo o uplne zacatky a tenkrat mi jeste uplne nedocvaklo ze uspech v tomto businessu vede pouze pres dokonale statistiky a jejich vyhodnocovani.

Vcera jsem byl na setkani v Brne a ukazoval jsem tam intradenni obchody primo na grafech i system. Bohuzel jsem tam byl jediny co si neco takoveho prinesl :-(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Steffann1,
vypada to zajimave, s indikatorem bollinger bands jsem se jeste nesetkal, kazdopadne nejdulezitejsi je, ze to vydelava penize ;-).
Mozna jeden tip, jestli mas v OS zabudovane predprodane, predkoupene oblasti mohlo byt zajimavejsi vyuzivat CCI, je o neco malo "vyraznejsi" nez RSI - ja jsem z toho duvodu zustal u RSI ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Swene, diky moc ochotu, myslim,ze mi to pomuze alespon pro porovnani mych dat,jestli se treba shodujeme v nekterych vysledcich (tzn. jestli mame stejny cich na vstupy,popr. vystupy :-) .
Ja byl taktez minuly tyden na Ostravskem srazu, forex a Woodie jasne vedou :),takze jsem se moc nechytal. Prave me moc tesi,ze alespon tady na foru se RSI nekdo venuje..


Preji pohodovy patek

Robert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

steffane,

chtel bych te poprosit o zalozeni noveho vlakna o spreadbettingu. Myslim ze je to pro novacky (ale v nekterych pripadech i pro zkusene) vyborna alternativa k futures. Bohuzel jsem o tom zatim jen neco malo slysel (a zaujalo me to) a tak si na to netroufam. Popis tam prosim v par vetach o co jde a uved co nejvice odkazu a zdroju na ne (+ priklady na brokery, ukazka nejakeho obchodu (zlato ci russel2000 by bylo idealni))

diky moc

Pete

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim opat, dalsia uplne uzasna vec na spread bettingu je to, ze kedze ide v podstate o stavkovanie a viac menej pri uspesnej stavke ide o vyhry, odpada nutnost zdanovania, podla platnych zakonov v UK(brooker je z UK)

to pete:
ty si v podstate prvy, kto reagoval na spreadbetting nejako vaznejsie a ja sam sa nepokladam za nejakeho profi odbornika, ale ak budem citit nejaky vacsi zaujem ludi na Financnik.cz o spreadbetting, tak urcite nieco take urobim. A kedze nechcem nikomu robit reklamu na financnik.cz( na to si financnik.cz prilis vazim, preto tu nebudem uvadzat www stranky, len odporucim checknut mnou vlozene obrazky, kde hocikto najde uzitocne www info)

steffann1

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...