Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Obchodni system RSIcross


Martinek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 229
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim, Tomasi,

s TS se zatim spis ucim pracovat. Delal jsem par testu na filtrovani signalu CCI, na zaklade ktereho ted obchoduju + par dalsich testu jineho charakteru (hlavne proto, abych se s TS poradne naucil zachazet a zaroven si rozsiril obzor o neco noveho :-)). K RSI jsem se zatim poradne nedostal. Ted mam v planu testovani asi 1.000 veci tykajicich se (W)CCI, castecne s pouzitim TS, castecne manualne. Pak se na RSI vrhnu a chtel bych trosku rozvinout RSIcross. Vysledky sem urcite dodam hned jak nejake budou. :-) Trosku jsem RSIcross odsunul a soustredim se ted hlavne na to, co sam obchoduju, ale hned jak bude trocha casu, urcite se k nemu vratim.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Petre,

to neni muj backtest, jen data pro ER2 do Sierry. :-)

Muzete si je stahnout na disk a pak ve Windows klasicky prejmenovat (kliknout pravym tlacitkem -> prejmenovat). Nejake vysledky backtestu jsem daval k dispozici v podobe XLS souboru do Excelu, ale spise Vam doporucuji soustredit se ciste na vlastni backtest...

Hodne uspechu,

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím,
tak jsem ve vánočním volnu testoval RSIcross v demu Sierry na datech YM. Bylo to vlastně mé první backtestování po kurzu a mám z toho relativně dobrý pocit. Do backtestu jsem šel s účtem 5000 USD, tak jako v předpokládaném reálu, účet se mi podařilo po 75 obchodech zhodnotit o zhruba 1250 USD. Po odečtení komise a předpokládaného slipage jsem došel k čisté částce zhruba 880 USD. Největší DD 355 USD, nejdelší ztráta 4 obchody v řadě. Nejčastější ztráty vznikly nedodržením plánu.

Ax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
zatím ne, vypršelo mi demo Sierry, takže teď si ji pronajmu na rok tady přes Finančníky a pojedu backtest dál. Mám v plánu tak zhruba čtvrt roku backtest YM a ER2, pak založení účtu pro papertrading, asi u IB a současně další čtvrt roku papertradovat a backtestovat. Zároveň "ladit" psychiku pro live. Pokud si budu jistý sám sebou po tom půl roce, tak chci v druhém pololetí udělat několik ostrých obchodů, abych věděl o čem to je. :)

A jelikož jsem takovej burzovní panic, tak uvítám každou radu do začátku od zkušenějších. :)

Ax

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...