Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Obchodni system RSIcross


Martinek

Doporučené příspěvky

swen,
s komoditami to myslím naprosto vážně, pokud sám sebe trochu znám, tak vím, že se nevrhám do věcí bezhlavě a když do něčeho jdu tak na 100%. Těch možností a variant je v tomhle businesu skutečně moc a člověk musí začít tím, že zvolí jednu. Jinak hrozí roztříštěnost myšlenek a psychická nevyrovnanost. Můj plán je IB + Sierra + TSim+... postupně backtest + paper + real do začátku jen YM a ER2... od 1/2 roku pak real.

Za těch prvních pár testovacích obchodů jsem zjistil, že není až takový problém vstup do trhu, ale to umění vystoupit z něho v ten správný okamžik bez zaváhání, naprosto chladnokrevně. Prostě systém naznačuje vystoupit, tak prostě bez váhání vystoupit. To je to co šetří peníze na účtě a to co je pak v budoucnu vydělává. Takže kromě testů a papertradu, hlavně PSYCHIKA, DISCIPLÍNA a SERIÓZNÍ přístup.

Ad IB, ještě s otevřením účtu vyčkám, jak se vyvine spolupráce Finančník - PFG, abych mohl porovnat.

Ax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...
  • Odpovědí 229
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Vážený pane Kyselo,

s obdivem pročítám celé toto vlákno a Vám i ostatním bych chtěl poděkovat za usnadnění cesty nám...nováčkům.
Mám jednu veeeelikou prosbu: v některém z Vašich příspěvků, květen 2006, jste dával k dispozici obch. deník, samozřejmě v pdf s nutností změny přípony....ovšem odkaz na něj nefunguje. Bylo by možné, abyste jej znovu
poskytl???

Děkuji mnohokrát a přeji mnoho úspěchů
Michal - crea8

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vážený pane Kyselo,

díky, díky, díky!
To je přesně ono, chystám se udělat backtest za celý rok 2006 na ER2 ( s Vaším dovolením, ve Vašem deníku z jiného vlákna... ), takže jakmile budu mít hotovo, loupnu sem odkaz/soubor, aby ostatní viděli, jak funguje a že funguje :-) RSIcross.

Ještě jednou díky
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

To Martinek:
díky za uverejneni RSI cross. Můj systém, který jsem si vytvořil vypadal v papertradingu super ale v realu sem ho psychicky neustal a panikaril jsem, takze jak uz jsem psal v jinem vlaknu po prvnich dvou dnech ztrata cca 1000$. Ted se tesim na backtest RSI cross na certve predplacene Sierre (dik admini :D ). Koncem cervna sem hodim vysledky backtestu (vemu to od zacatku roku), papertradingu a osobni poznatky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den pane Kyselo,

zkouším zjistit, hledám a tápu, jaké je nejlepší nastavení posouvání SL.
Když SL přitáhnu moc, tak mě díky korekci trh vyhodí, když ho nepřitáhnu,
připravuji se často o 70-110 dolarů na pohybu, který stejně po 1-2 úsečkách naznačí na 50line RSI,
že mám z trhu odfrčet pryč... SL bych posouvat chtěl, je to špatně?
(lepší vrabec v hrsti, než holub...)

Předem díky za odpověď, za nasměrování
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Michale,

na to Vam da odpoved jedine statistika. I kdyz dva lide obchoduji stejny nebo velmi podobny system, obvykle se jejich rizeni pozice trochu lisi. Jestli/o kolik/kdy budete posouvat SL je velice individualni zalezitost.

Nekdy se posun vyplati, napr. na B/E+1 ve chvili, kdy je otevrena pozice v zisku 10 ticku; jindy se nevyplati posouvat vubec. Udelejte si tedy podrobne statistiky na zaklade historickych dat a uvidite sam... :-)

Drzim palce,

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

ahoj všem,
zkoušel jsem RSIcross na datech která tu kdesi v diskusi byla k dispozici a rád bych uveřejnil své výsledky
je to obchodní deník + screenshot ke každému obchodu(modrá čára nahoru je nákup, dolu prodej)
link futures.noob.cz/test%20RSIcross/

závěrem bych rád poděkoval Martinovi za sdílení informací s ostatními, jelikož používám jak jeho OD tak teď i systém :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Za prvé se omlouvám za zpoždění vůči avizovanému termínu.
Testoval jsem při 5min timeframe trh ER2 pouze tento kontraktní měsíc září do 3.8.2007.
Bral jsem i signály pokud jsem byl v pozici pro zvýšení počtu obchodů a pomíjel jsem barvu vstupní candle.
Systém vygeneroval 95 vstupních signálů z nichž bylo 53 úspěšných. Podotýkám při SL 120$ a PT 370$. Takže velice solidní systém pokud by se doplnily další podmínky jako mnou vynechaná barva candle do směru obchodu bude úspěšnost jistě vyšší. Co mě však zaujalo bylo to, že jako doprovodný indikátor jsem si pustil Pivot a S/R úrovně od něj odvozené. Ty kupodivu fungovaly ještě lépe a už mám kostru systému, který vykazuje větší úspěšnost a je jednodušší, než RSI cross. (proto to zpoždění, soustředil jsem se na nový systém a RSI cross trochu zanedbal :-) ) pokud bude dlouhodobější backtest úspěšný podělím se také v nějakém fóru.
Hodně úspěchů všem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to steffann1: ja jsem druhy...

...o spread bettingu (SB) se posledni dobou snazim najit nejake info. k tvemu prispevku, hovoril jsem s UK brokerem z man global a na muj zajem o spread betting mi odpovedel ze se jedna o produkt pouze pro UK rezidenty. Je to pravidlo dane mistni legislativou nebo mi jiny broker jako napr. ten tvuj dovoli obchodovat SB? V pripade ze nedovoli, jde to nejak jinak?

diky M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...

Dobrý den.

Chtěl bych poděkovat hlavně "Martínkovi" a "Slushovi", kteří spolu diskutovali o systému RSI Cross. Toto vlákno jsem přečetl téměř jedním dechem :-) a dnes začnu také backtestovat RSI Cross, který mě zaujal. Nyní jsem ve fázi, kdy se snažím najít nějaký OS a potřeboval jsem nakopnout. Doufám, že mi bude RSI Cross fungovat....

Díky, díky, díky. :-)

Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pane Kyselo, měl bych na vás dotaz. Začal jsem backtestovat váš RSI Cross, jak jsem napsal před pár hodinami :-). V příloze vám posílám zbacktestovaný den 26.9.07 v ER2 (používám 3 minutový TF v SW Ninjatrader). Chtěl bych se zeptat, jak by vám dopadl obchod číslo čtyři (znázorněný v příloze)? Jde mi o to, že jedno pravidlo pro výstup je "3 bary do strany" - mohl byste blíže specifikovat, co to znamená? Není mi to zcela jasné. Já jsem pozici neuzavíral, protože jsem byl téměř stále ve velmi malém (ale přece) otevřeném profitu (vstup = zelená šipka, výstup = červená šipka). Nakonec jsem odešel s příjemným ziskem 230 USD za necelou hodinu. :) Kdybyste měl chvilku, ocenil bych to a pomohlo by mi to. Předem děkuji, Roman

5129

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...