Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technické problémy s IB


Eva2

Doporučené příspěvky

Webtrader samozřejmě není na intradenní obchodování. Ale akcie a opce s tím vesele obchoduji. V práci totiž nemůžu mít jiný než firemní soft, takže webtrader mi velmi dobře slouží. Myslím si, že by se každý s ním měl seznámit, aby v případě nějakých problémů s TWS mohl aspoň takhle řídit svoje otevřené pozice.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobry den!Mohol by mi prosim niekto pomoct s otváraním účtu u IB?Základy angličtiny mám, no pasujem sa s tým už nejakú dobu, zasekol som sa pri fomulári W-8BEN. Nechápem presne, na čo slúži.Privítal by som aj nejaké rady ako napríklad, kde si dat pozor.Aby som niečo zle nazaškrtol, alebo nenapísal.Ďakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prave jsem si otevrel ucet u IB a hodlam na nej napojit Sierru. Chtel bych se zeptat, zda je lepsi si TWS stahnout a nainstalovat jako "standalone", coz vysoce doporucuje Sierra, aby sierrachart spolupracoval s TWS. Nebo mam TWS nechat bezet jako Java aplikaci primo z internetu, coz zase doporucuje IB? Muzu se zeptat, jake s tim ma kdo zkusenosti? Prohlidl jsem forum, ale odpoved na tento problem jsem nenasel.
Diky moc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den, prosim o radu. Pred dvoma tyzdnami som si otvoril ucet v IB. Hned na to som im poslal naskenovane dokumenty. Na mail mi prisla odpoved ze dokumenty im prisli a vyziadali si odo mna aby som im napisal " the nature of bussiness ". Po asi dvoch dnoch som odpovedal na ich mail kde ziadali " nature of bussiness " a odvedy ma uz vobec nekontaktovali. Ziadna odpoved ci je ucet schvaleny alebo nie. Pisal som im teda na mails tym aby mi napisali aka je situacia so schvalovanim mojho uctu a nic. Na chat sa dostat nemozem lebo sa treba prihlasit v account managemente. Ked sa skusam prihlasit do AM vyhodi ma to s tym ze ucet nebol este skompletizovany,schvaleny alebo fundovany. Na to sa vsak mozem prihlasit len do finish application kde vsak asi nic nevyriesim. Chcem vas poprosit o nejake rady alebo navrhy co by som mal robit. Dakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jolaus:

při zakládání účtu jsem měl také nějaké nesrovnalosti a všechno jsem vyřešil mailovou komunikací. Je možné domluvit se s nimi i telefonicky, ale raději jsem využíval mail, protože jsem posílal s dotazem i předcházející korespondenci (abychom si stále neopakovali a nevysvětlovali dokola to samé). Doporučuji poslat nový dotaz, proč se dva týdny nic neděje - rozhodně to není obvyklý stav a vypadá to, že čekají na něco, co jsi ještě neposlal. Pokud nezareagují, kontaktuj je telefonicky - dá se s nimi mluvit, jsou celkem ochotní.

Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravim vsetkych,
vyskytol sa mi problem s ktorym mi zatial nikto nevie poradit a preto ho pisem sem. Z domaceho pocitaca sa mi neda pripojit na webstranku IB (doma mam dva PCa nejde to ani z jedneho). Skratka ci ju zadam priamo do vyhladavaca alebo idem cez odkazy na inych strankach tak mi ju nikdy neotvori, na ine web stranky sa dostanem bez problemov. Pritom z prace alebo odhocikial sa na nu dostanem bez problemov. V pocitaci pritom mam vsetky blokovania vypnute,predtym sa mi to nikdy nestalo, problem vznikol zo dna na den, bez toho ze by som nieco v PC menil. Ked som sa obratil na "telecomunistov", tak ty tvrdili ze problem nie je u nich, ale v nastaveni u IB, ale to sa mi zda ako blbost. TWS pritom funguje, len mam obavy aby aj to mi nezacalo raplovat. Neviete mi prosim niekto v tomto poradit, co by som mal spravit?

Dakujem
Ivan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...