Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technické problémy s IB


Eva2

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

Rád bych se zeptal, jestli jste se někdy setkali s podobným problémem jako já. V průběhu obchodování (většinou sleduju pouze dva trhy, ER2 a YM) se mi poslední dobou stává, že mi na cca 10 minut přestanou jít data, většinou se tak stane jen na jednom z těchto trhů, ale neni v tom žádný pravidlo, prostě jednou ten, jindy tamten. V TWS mi přestanou běhat ceny a údaje který tam jsou tak zbělají, pochopitelně se mi přestane hýbat graf u daného trhu, zastaví se mi odpočítávadlo do další svíce a zatímco druhý trh normálně pokračuje, ten zamrzlý nedělá nic, potom sám po nějakých cca 10 minutách zase jakoby nic se sám rozběhne. Problém je v tom, že díky tomu, že najednou v grafu chybí data se mi absolutně "rozladí" indikátor cci, který pak i když data zpětně backfilem dohraju vypadá jko splašenej. No a tohle se děje dost pravidelně zhruba ve 21 hodin. Nevíte někdo čim by to mohlo být? Zatim jsem to neřešil s IB, jsem ve fázi papertradingu, ale tohle mi to dost stěžuje. :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Problem, ktery jsem popsal vyse:

"Dnes (5/12/07) jsem zadal prikaz BUY ZCH08 STP @ 407 (breznova kukurice na ECBOT, pres TWS) s tim, ze TIF (Time in Force) byl zadany od 00:30:00 GMT (tedy presne od zacatku trh v nocnich hodinach). Zakliknul jsem i povoleni exekuovat v out-of-normal-trading-hours.

Totozany prikaz jsem zadal do dema i do live uctu. Vysledek - demo mi normalne otevrelo za 410.50, ale na zivem ucte mi prikaz proste zmizel. Zduraznuji, ze nejenze se nevyplnil, proste zmizel, na coz jsem bohuzel prisel az rano, kdy jsem si stav kontroloval."

Vysvetleni:

na ECBOT se STP prikaz neda zadat mimo obchodni hodiny a nebo kdykoliv prilis daleko od aktualni ceny. Bohuzel simulovany ucet oboje dovoluje, takze to muze neprijemne prekvapit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Upgradoval jsem Java plugin a dost mě bije do očí nová barva pozadí. V původní verzi 1.4.2 je šedé a v nové křiklavě žlutobílé. Svítí hlavně z poza nástrojové lišty a vůbec všude. Působí velmi rušivě - odvádí pozornost, nedá se na to zvyknout. Zkoušel jsem to změnit, ale v TWS to nejspíš nejde. Je to záležitost javy. Ví někdo, jak tu barvu změnit?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No abych byl přesnější nedá se to takhle vůbec používat. Vím, že spousta lidí používá standartní bíle nastavení windows a jsou spokojení, ale já k nim nepatřím. Právě takové maličkosti dokážou pěkně otrávit život. Našel jsem tuhle stránku javassh.org/download/2.0/doc/plugins/Terminal.html ale moc z toho cyhtrej nejsem. Ví tedy někdo jak v javě změnit tu barvu na pozadí?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

chtěl bych se prosím zeptat někoho zkušenějšího na následující věc k IB.Dnes mě z nějakého důvodu nešla spustit TWS( po přihlašení se nepustila aplikace),a tak jsem zkusil upgrade ale pořád stejný problém.Tak jsem přikročil k odinstalování TWS a opětovné nové instalaci,což opravdu pomohlo a TWS mě funguje.Trošku mě ale překvapilo(možná jsem na to naivně spoléhal),že při stahování mého účtu ze serveru IB,se stahlo do TWS zakladní nastavení takže jsem přišel o všechny nastavené page a portfolia co jsem měl udělány.Chtěl bych se teda zeptat jak se to má správně řešit,kde jsem udělal chybu.Určitě jsem nebyl první ani poslední kdo řešil podobný problém,a nechce se mě zdát že by to nešlo nějak zachránit.Předem díky za odpověd.

S pozdravem

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...