Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technické problémy s IB


Eva2

Doporučené příspěvky

Dobrý den,
v TWS používám pro zadávání pokynů Book-Trader. Dosud jsem vždy zadal pokyn a dodatečně, ručně SL. Pokud jsem pozici ukončil, musel jsem dodatečně zrušit SL. Včera jsem si stáhl a nainastaloval upgrade TWS a najednou při ukončení pozice se objeví zpráva, že mám ještě aktivní další pokyn (můj SL) a co s tím chci udělat. To je dobré vylepšení, ale nenašel jsem, kde se dá nastavit, že se má ten pokyn zrušit vždy, a UŽ SE NA TO NEPTAT. Dost to totiž zdržuje.
(V seznamu Messages a Confirmations se dají tyhle dotazy pouze povolit, ale zakázat se dají prý jen při jejich vypsání a to tlačítkem "už se neptat" v levém dolním rohu okénka, ale v tomto případě tam takové tlačítko není).
Děkuji předem za odpověď. Jurko C.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes (5/12/07) jsem zadal prikaz BUY ZCH08 STP @ 407 (breznova kukurice na ECBOT, pres TWS) s tim, ze TIF (Time in Force) byl zadany od 00:30:00 GMT (tedy presne od zacatku trh v nocnich hodinach). Zakliknul jsem i povoleni exekuovat v out-of-normal-trading-hours.

Totozany prikaz jsem zadal do dema i do live uctu. Vysledek - demo mi normalne otevrelo za 410.50, ale na zivem ucte mi prikaz proste zmizel. Zduraznuji, ze nejenze se nevyplnil, proste zmizel, na coz jsem bohuzel prisel az rano, kdy jsem si stav kontroloval.

Stejna situace se mi stala i vcera (4/12/07), tedy stejny prikaz byl exekuovan na demu, ale "zmizel" na live.

Ma nekde s timto podobnou zkusenost, pripaden vysvetleni?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chtel bych se zeptat na nasledujici. Na nejakem jinem traderskem foru jsem se docetl, ze v pripade problemu s pripojenim na server IB je mozne se zkusit pripojit pres jiny jejich server. Nebylo tam ale popsano jak a kdyz jsem hledal na jinem foru, tak tam byla jenom zminena moznost, jak se trvale presmerovat na jiny server (napr. misto na americky se tam clovek chtel pripojovat na server v Hong Kongu). Ale tato moznost se resila zadosti u IB a trvala nejaky ten den. Tak jsem se chtel zeptat, jestli s tim ma nekdo zkusenost a jestli je mozne se v pripade vypadku nejak rychle zkusit prepojit na jiny server. Diky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nazdar ludia,

chcel by som vas poziadat o radu, mam taky problem ze v simulovanom rezime v TWS mi nechce ukazovat aky mam profit a dokonca ani vnastaveniach to nemozem najst a v realnom tws to mam vpohode kde nastala chyba dik moc za radu

resp aby som doplnil vobec mi nechce pocitat profit, pretoze ani ked dam zobrazit stav uctu nic tam nepise v kolonke kde by mal byt profit

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pokoušel jste se někdo nyní do TWS zadat futures platiny?

U mě jde pouze PL F8, ostatní kontraktní měsíce jsou šedé.
Když jsem napsal na hotline IB, odpověděli, že jiné měsíce jsou nelikvidní.
To ale přeci není pravda.
Stačí se podívat na web Nymexu a např. PL J8 má likviditu dostatečnou.
Momentálně třeba VOL=531 a OI=2126.

Můžete prosím někdo zkusit zadat PL J8?
Také to máte šedé?
Vysvětlení od IB nedůvěřuji, tak zda není problém v mém PC.
Napadá někoho čím to může být?
Předem díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...