Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technické problémy s IB


Eva2

Doporučené příspěvky

Zdravím,

Richarde, je to dost zvláštní,vždyt takové nové instalování TWS při nefunkční platformě,poruše PC,koupě nového PC,musí denně řešit po světě hodně lidí,a třeba ti kteří tam mají 100-ky akciových podkladů by se z toho musely zbláznit,dělat to celé znovu,tak pro to si myslím,že to nějak asi půjde.Když jsem zkoušel jenom přeinstalovat platformu tak mě to vyhodilo hlášení,že nemůžu přeinstalovat verzi 840 zase verzí 840,kterou jsem stáhnul od IB.Takže by možná bylo řešení stáhnout starší verzi a potom zpět nainstalovat aktualní verzi,to by mohlo fungovat aniž by se muselo TWS komplet odinstalovat.

S pozdravem

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry vecer,

skuste nabuduce toto (este pred preinstalovanim samotnym):

najdite si c:\Jts\ subor tws.xml
ten si zalohujte a nasledne po preinstalovani
TWS date File\Restore Settings (vyberiete ten subor).

Malo by to fungovat pri konfiguracii TWS na viacerych PC. Mohlo by to preto fungovat aj pri preinstalovani a nutnosti vratit sa k povodnym nastaveniam.

Peto

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

mám problém při stahování dat. Když otevřu platformu a chci otevřít intradenní data, která mám už uložená z předchozího dne, nestáhnou se mi historická data, vyskočí mi eror a live data začnou běžet od doby připojení bez hist. dat. Abych tomu předešel musím uložená data z předchozího dne smazat a otevřít znovu, pak se mi historická data stáhnou. Nevíte v čem by mohl být problém nebo zda je to normální? Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Opět problém s TWS
Musel jsem přeinstalovat na svém noteboku XP Home a nahrát znovu všechna data a software. Nahrál jsem včera poslední verzi TWS 841 a k tomu poslední Sierru 248 a opět to má problém stahovat backfil. Natáhne mě třeba YM, ale ER2 už nenačte. Pokud to vypnu a zapnu znovu, tak čeká na downland a dlouho se nic neděje na žádném grafu. Máte s tím někdo také teď problém? Nevím jestli není problém někde v mém nastavení PC, tak se snažím zjistit příčiny ať se s tím nemusím moc trápit. Kamarád mě tam nahrál firewall a tak přemýšlím jestli to nedělá tento problém.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj all,
mame s Mayenkou maly problem.Zalozili jsme si u IB joint account. Jiz pred tim jsme s nimi komunikovali o teto moznosti a byli jsme ujisteni ze budeme mit oba pristup k datum naraz jak na live tak na paper account. Ovsem po zalozeni a fundovani uctu jsme zjistili ze paper acc. je zalozen pouze jeden, a dalsi nam zalozit nejde. Po XX diskuzich a 40 min telefonatu do USA jsme zjistili ze pristup na live mame(snad? to jsme jeste nezkouseli...) oba dva, ale paper acc. pouze jeden, takze situace na nic..Po tech par komunikacich mame dojem ze v IB podstate nikdo poradne nevi jak jejich user account platforma vlastne funguje, leva nevi co dela prava.
Jak toto resit aby jsme oba mohli soucasne jet paper? Chtel jsem se jen zeptat zkusenejsich zda je tedy bezpecne pouzivat ostry ucet na TWS a prikazy zadavat pres BracketTrader, ktery bude prepnut na SIM mode!
Dekuji za pomoc B.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...