Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technické problémy s IB


Eva2

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny . Nemám ani tak technické problémy s účtem u IB, ale přímo se mi stalo, že přes svátky.. 7-8.května 2008 mi bez autorizace někdo v pohodě vytuneloval půlku (naštěstí) účtu. Dnes je 19.května a IB přes veškeré urgence k vysvětlení mlčí.. pouze jsem službou DHL obdržel kodovací kartičku, toť vše.... PC byl zabezpečen tím nejlepším co může být (jsme SW firma), navíc byl mimo provoz a uzamčen. Pro IB věc prozatím skončila konstatováním, že z nějaké pochybné PC IPadresy byly prováděny s účtem obchody.Hledám další postižené, kteří se s něčím podobným setkali nebo v ty dny měli technické problémy s obchodováním (s některými jsem již mluvil a vím, že problémy v ty dny byly)..Děkuji za kontakty.Nechci šířit paniku, pouze sháním podobné postižené ke společnému postupu. Mám důvod být přesvědčen, že můj účet nebyl u IB dostatečně zabezpečen . Luboš K.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, mal by som prosbu, este donedavna mi fungovalo zobrazenie grafu opcnych spreadov ale pravdepodobne po instalacii poslednych dvoch verzii tws sa mi nacitaju len prazdne grafy, ked dam zobrazit ceny jednotlivo tak grafy idu bez problemov, neviem ci je problem len u mna (v logu je ze nacitavanie skoncilo s timeoutom a nedosli ziadne data), funguje vam to zobrazovanie ?
Dik Dusan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahoj
Během minulého týdne, kdy jsem nainstaloval novou verzi TWS 885 jsem začal mít problémy s backfilem do Sieery při otevření grafu v 15:50. Noční data mě to nechce načítat. Sierru mám 296. Dnes jsem přeinstaloval starší verzi TWS 884 a zatím to vypadá že to snad bude fungovat. Máte někdo stejnou zkušenost, nebo je někde prolém v mém počítači?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím vás,mám malý problém,od včerejška mi nejdou data od IB,platforma spustit jde,na reálném účtu mi ukazuje jen poslední cenu(last),která se nemění.Nerad bych ze sebe dělal hloupého,tak se raději zeptám,není burza zavřená?Nebo vám data jdou a problém je u mě,popř.nenapadá vás čím by to mohlo být??Jsem z toho už trošku nervozní.
Předem děkuji za odpovědi
S pozdravem Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to MichalMV
Já měl osobně tento problém před dvěma týdny. Nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem odinstaloval TWS, Jawu + Sieru. Vše jsem nahrál znovu v pořadí Jawa, TWS, Siera. Navíc je od tohoto týdne nová verze TWS, a mám podezření že opět byl problém na straně IB s vadným API.
Takže si nahrej novou verzi TWS, restartuj to a mělo by to šlapat. Dnes mě vše jede ok.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Včera se měl stal zajímavý problém s TWS. Nainstaloval jsem aktualizace Visty Ultimate 64, aktualzace TWS, restartoval systém. Po restartu jsem klasicky spouštěl TWS a najednou mě vyskočila hláška že nelze najít soubor java.exe. OS jej po nějaké době našel a povolil jsem opravu.Pak vše fungovalo jak má. Nevíte někdo čím to bylo? Co mohlo být příčinou?
Mám také problém s padáním TWS-simulační. Ráno když jdu z domu tak spustím TWS, abych měl hned po příchodu z práce ostrá data k dispozici. Už po několikáté za sebou se mě stává že TWS zcela spadne a musím ji po příchodu domů znovu nahodit. Co to může způsobovat? Díky za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Prosba o pomoc
Musel jsem přeinstalovat v PC Visty. Mám Visty Ultimate 64 a po nainstalování Jawy a TWS je problém spustit TWS. Když poklepu na ikonu TWS, tak dostanu hlášku, že systém nemůže najít zástupce jawa.exe. Začne jej hledat a po chvíli co jej nalezne, tak mě napíše že nefunguje správně a provede opravu souboru. Poté naběhne TWS. Po restartování, či vypnutí PC se celý proces opakuje stále dokola. Kde je prosím problém? Je to někde v nastavení Vist, jejich zabezpečení? Díky za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Ahoj,

mel bych dotaz na Trailing Stop Loss (TSL).
Je mozne pres nekterou z platforem k IB nastavit TSL tak, aby zustal a posouval se na jejich serveru, cili abych nemusel mit obchodni platformu stale otevrenou?
Chtel bych jednoduse pred zacatkem obchodniho dne zadat prikaz buy/sell limit, k nemu konkretni TSL, platformu zavrit a zkontrolovat si to zase az po skonceni obchodniho dne. Jde toto u IB?

Uz se na to ve vlakne ptal jisty Daiv, ale bohuzel nikdo neodpovedel, snad budu mit vic stesti. Diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nedari sa mi nastavit nákupný príkaz aby bol funkčný aj mimo regulárnych otváracích hodín (chcem kúpiť akcie AIG):

"Allow this order to be triggeredor filled outside of regular trading hours"

TWS mi jednoducho nedovolí zaškrtnúť a odfajknúť okienko s touto voľbou. PREČO?
Mám GTC príkaz typu STP LMT

Štefan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

V tvem pripade to bude velmi pravdepodobne problem AIG, mozna omezili obchodovani. Schvalne zkus akcie nekoho jinyho (nekoho kdo zrovna nechtel pred par dny zkrachovat:)). Ale mohl by ses mi prosim podivat, jak je to v TWS (proste u IB) s nastavovanim trailing stop lossu, respektive s jeho exekuci (viz muj prispevek nad tebou)?
Diky moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Asi to nebude problem AIG, lebo nefunguje mi to ani s IWM a TLT. Asi bude niečo zle nastavené v TWS.
Kto vie poradiť?

To CEDR:
Pokial ide o ten trailing stop, nepouzivam ho a nemam ho ani v mojej strategii (a nechcem otvoriť obchod s TSL - len tak na skúšku). Ale čo som pozeral tak mám v TWS funkciu TRAIL a TRAIL LIN - mám ju prístupnú, takže by nemal byť problém použiť ju. Ak tento príkaz zadáš a potvrdíś Transmit, môžeš zavrieť platformu a odísť od PC. Ja tak denne robím síce nie s TSL, ale s klasickými BUY LIMIT, SELL STOP LIMIT, dokonca aj s GTC ...
Štefan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...