Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technické problémy s IB


Eva2

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...

Dobry vecer all, mam jeste jeden problem s paper accountem u IB. Jakmile zkusim nakoupit|prodat, tak se prikaz objevi v TWS, ktery trasmitnu do IB. Ovsem pote mi temer ihned prikaz zmizi, jen na malou chvilku se tam mihne radek s C (cancel) a dale se rozblika polozka trades ze obchod je u konce. Obchody ve slozce trade jsou s naprosto nesmyslnými výsledky, třeba v trhu, kde byl pohyb max 150 USD je výsledek obchodu s jedním kontraktem -600 USD atd. Prikladam pro info. pic. s obchodnim prikazem, podivnym marginem a cely je to (td). Do IB pisem ohledne tohoto po druhe ale delaji mrtveho brouka, jedna-li se o paper account nezajem... Ovsem pripojim-li BT tak vse jde zadavat (v BT) normalne. Za pripadny help DIKY, mejte se fajn B.

5045

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím všechny rádce. Nevíte prosím někdo, čím to může být, že mi TWS nebere příkazy, které zadám v režimu "live" přes T-sim. Přitom v simulovaném režimu vše funguje jak má, ale když to přepnu na "live" - zadám příkaz 1 kontrakt ER2 (margin je cca 2600), ale nebere to ani T-sim ani TWS - na účtu mám stále 5100 usd, otevíral jsem si ho v době kdy na něm stačilo mít 2000 usd a můj první kontrakt ne a ne zobchodovat. Nemusí se nějak přepnout do live režimu také TWS ? Předem děkuji za vaše rady. Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bumelak
Něco podobného řeším taky, ale s tím, že když jedu dva kontrakty a více, tak vstup mám o 20-40 bodů jinde a vždy proti mně.Zadávám to v BT i se SL, samozřejmě hned vyhozen.Dotazoval jsem se v jiném vlákně o BT ve VIP a zatím mi nokdo neodpověděl. Mám již také podezření na IB a simultánní ůčet. Tak 30% vstupů se takto děje. Tak zatím jedu s jedním kontraktem, to funguje zatím na jedničku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, a nevíš kde se to v I.B. přepíná mezi simultánním a live účtem ? nikde jsem to zatím nenašel. Krom toho, mi dnes při pokusu o nákup 1 kont. ER2 přišla hláška, kterou přikládám na obrázku. Nevííte náhodou někdo co to znamená ? V angličtině nejsem nej. díky Marek

5365

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím všechny tradery,
potřeboval bych velikou radu! Nemůžu se přihlásit na svůj účet u IB, dlouho jsem se nepřihlašoval a teď se tam nemůžu dostat. Nejsem si jistý jestli zadávám správně username, nemohl by mi někdo prosím Vás aspon napsat v jakém tvaru má svůj username, doufám že to bude podobné, myslím tím jestli jsou 3 písmena, lomítko a pak tří čísla např ABC_123 ? Nebo aspon jestli už tady někdo z Vás má zkušenost a volal do IB protože se mi to taky nepodařilo, operátor mi sdělil, že na číslo, které volám mě nemohou spojit.
děkuji za jakýkoliv příspěvek
truff :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...