Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technické problémy s IB


Eva2

Doporučené příspěvky

  • 4 týdny později...

Ahojte, chcem zadať do IB spread Sugar11 OCT13-MAY14 a pri zadávaní cez Combo mi vypisuje hlášku, že kontraktný mesiac a mesiac expirácie sú iné. Keď odkliknem OK, zobrazí mi hlášku, že toto combo musí byť SMART ale SMART nie je podporované pre túto currency.
Neviete, čo to znamená? Spready na cukor sa nedajú cez IB obchodovať? Alebo mám niečo zle?
Vďaka.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

prosím o radu. Obchoduji z grafu Sierra Chart s propojením s TWS od IB přes API. A když kliknu např. na SELL MARKET nebo BUY MARKET v grafu, tak to musím ještě potvrdit v TWS tlačítkem TRANSMIT a to u podmíněných příkazů na PT a SL také. Neví někdo, jak to udělat tak, že po kliknutí v grafu automaticky aktivují příkazy v TWS. Moc děkuji za radu. Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Pozdravujem,

Prosím niekoho o pomoc.Mám založený ostrý účet IB.Keď sa zalogujem,objavý sa mi na monitore WORKSPACE MOSAIC,t.j.4 okná !!! Ja potrebujem len jedno s riadkami.Zaujímavé je,že keď sa zalogujem z iného PC,všetko funguje v poriadku.Problém je určite v nastavení môjho PC.Mám Windows 7 /64 bit/,Java 7-64.To isté aj u Demo.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...