Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technické problémy s IB


Eva2

Doporučené příspěvky

to Curi:
Proc data nesrovnate sam? Pokud nejste schopen udelat samostatne toto, jak budete schopen samostatne obchodovat a hledat vlastni obchodni pristupy?

to Balian:
Cil je tam, kde jsme si to nainstalovali, ne? Proc se ptate?
Vim, ze u nekterych verzi TWS zlobil zastupce a po chvilce cekani se kliklo na opravit (cestu k souboru, nebo tak neco) a vse pak jelo.
Jake je jednoduche reseni? Nova verze TWS ;-) Tam uz to nezlobi.

to introus:
Misto misto klasickeho smazani adresre Jts lze pouzit i "Upgrade TWS" - treba na webovkach IBcka. Lze pak spustit novou, ale i starou verzi.

Good luck! :-)

T.S.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tom-czr:

Ptám se proto protože už nevím kudy kam a napadají mě takové...možná blbosti :)
A ptám se i poroto, protože jsem se někde dočetl že právě v těch strších verzích, hledal zástupce TWS javu tam kde nebyla a začátek cesty se musel přepsat ručně !

Takže teď už vím že nové verze tohle nedělají za což Vám dík.

Introus:

Vám samozřejmě taky děkuji !!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...

AHOJ kolegové

Nevím kde to napsat ...tak to dám sem !
Chtěl bych se zeptat na pár otázek...používá někdo z vás od IB data Market Internals ? Přesněji řečeno se mi jedná o data TIKI pro YM. Dají se tyto data zobrazit v NT a jak ?
Platí se za tyhle data nějaké extra usd ? popřípadě co musím zaškrtnout na svém účtě u IB aby mi tato data chodila do NT ?
Moc děkuji za případnou odezvu !!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pro Balian
YM jsou normalne pristupna jako futures od IB,
problem je v tom ze nejsou tikova, ale jsou posilana v urcitych balicich, pro jsou nevhodna pro rychlejsi timeframe nebo napr. pro rangebary.
v TWS se nic neoznacuje pro zobrazeni v NJ - pripojeni pres API

najdi si konferenci prispevkz k porovnani dat od ruznych poskytovatelu - vse najdes ve verejne casti diskuze

introus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Introus

Díky za reakci ale tohle jsem nemyslel ... jsem to špatně napsal...To co píšeš je mi jasné ale jedná se mi o Markter Internals(indikátor) -TIKI ne data YM !!
V indikátoru TIKI se vykreslují data v jednom grafu které nám přinášejí informaci o aktuálním stavu burzy jako celku...data v TIKI se používají ve spojení s trhem YM!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
×
×
  • Vytvořit...