Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technické problémy s IB


Eva2

Doporučené příspěvky

tak potom bude chyba nekde jinde. jeste jsem si vzpomel, ze v TWS blikal nahore vpravo cervene BULLETIN a kdyz jsem ho otevrel, bylo v nem neco ve smyslu ze doslo k nakym zmenam a ze je potreba zaplatit 1,50$ pro zpristupneni dat.. ja teda jeste nesel ceknout primo na web IB, ale ptam se nejprve tady, jesli o tom nekdo neco vi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

dobry den,mam problem s pripojenim do Account Manager i do TWS,uz si nevim rady,volal jsem i do IB ale neporadili mi ,tak se chci zeptat jestli jste nekdo nemel stejny problem,normalne mi to slo,pak mi spadnul internet a uz jsem se neprihlasil,kazdopadne jestli se to deje casto tak asi vyberu ucet a jdu jinam..no zkusim to jeste zitra..nevite nekdo co to muze delat??diky za radu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

willwill:

Můžu tě uklidnit, ještě se mi to nikdy nestalo. Podstatné je, co se stane, když se ti nepovede přihlásit - vyjede nějaká hláška o špatném loginu či hesle nebo máš špatné bezpečnostní kody. Pokud to není ani jednou z těchto příčin, zkus přeinstalovat TWS, příp. prohlížeč. Nebo zkus jiný.

foglik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj ,diky za odpoved,vzdy mi to ukaze,ze Login Failed..byl jsem normalne prihlasenej vcera,a najednou to spadlo a uz to nejde,nekde jsem tu cetl,ze Security Card,ma platnost jen 21 dni,to jsem nevedel..dnes mi prisel z IB email,ktery prikladam..mam si neco vyzvednout z Account Manager,ale do neho se neprihlasim..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Potřeboval bych poradit mám spuštěnou platformu v režimu Mosaic mám tam svůj watchlist propojený s grafem takže když kliknu na ticker tak se mi automaticky zobrazí ale problém nastane pokud si zakreslím trendové čáry a změním ticker a pak se vráíim na původní tak mi všechny zmiznou. Nevíte prosím jestli se dá někde nastavit aby mi tam zůstaly nebo to nejde.
Přeji všem ať se daří.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to lerry:

Mám podezření, že v TWS to takto nefunguje. Použij jiný chartovací program. Na monitorování mnohých mých pozic používám TOS... tam mi trendové linky a poznámky v grafech zůstavají i při změně tickerů.

to willWill3:
"jen me prekvapuje,ze jsem se to nikde nedovedel,pri zakladani uctu,ze ma ta karta platnost jen 21 dni..."
Toto je při zakládání účtu a při aktivaci/neaktivaci dočasné security card určitě uvedeno. Pamatuji si to ve všech případech otvírání účtů.

Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj
Mám problém přihlášením do TWS...Chtěl bych vás někoho požádat kdo pracuje na PC s win7 a má 64 bitový operační systém, jestli by mi sem nedal cestu ke spuštění TWS kterou máte po kliknutí pravou myší na ikonu zástupce TWS v kolonce ...CÍL. A ještě bych rád věděl o jakou verzi jde
děkuji za ochotu (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Balian

kdyz preinstalovam TWS tak proste smazu adresar c:\Jts
pak z webu IB nainstaluji TWS nebo ho rovnou spustim
hacek je v tom ze vlstni spousteci soubor tws.jnlp ulozi prohlizec do adesare \user\download
odsud ten soubor presunu do slozky desktop a mam na plose spousteci odkaz
doporucuji si nechat setup - nacteni v IB
cili pri prihlaseni mam oznacene pouziti SLS a seting file on server

introus

hodne stesti

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...