Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technické problémy s IB


Eva2

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...

Může prosím někdo potvrdit, že za data z ICE se platí pouze 1 USD, když člověk provede jeden RT? Na stránkách IB jsem nic takového nenašel.

t.o.m. Napsal:
-------------------------------------------------------
> vacsina ludi si potom este priplaca za data z ICE
> futures (nybot) burzy za 75 usd mesacne (kvoli
> TFku), ak spravis aspon jeden roundturn tak tych
> 75usd neplatis a je to iba za 1usd, aspon tak to
> pisali v poslednom maile ktory som od IB dostal
> pretoze doteraz bol poplatok za data z ICE len
> 1usd a ICE burza ho zvysila od noveho roku na 75.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Ahoj tradeři :-),

založil jsem si účet u IB, nainstaloval si TWS, ale nejde mi se připojit. Zadám heslo a jméno, ale stále to píše "trying to connect" a odpočitává to vteřiny. A to to dělá vždy několik pokusů, ale nepřipojí se. Už jsem to celé 2x odinstaloval vč. Javy a pak nainstaloval nově a furt to nejde. Neměl někdo podobný problém?

Díky :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jsem dnes měl dlouhy chat na helpdesku IB. Prej je u mě problém v tom, že mám blokováný port 4000. Je to pry buď na mým firewallu nebu u providera. Ale to už chlapec z IB řešit neuměl :-( nevíte někdo, co s tím? On mi poradil obchodovat přes webtradera, ale to se mi natrvalo nechce.

Díky za všechny náměty

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den přišel mi tento e-mail vůbec nevím jak se mám znovu certifikovat nemůžete mi prosím někdo napsat jak mám postupovat ?

děkuji

W-8 Re-Certification




Dear Customer,

IB is notifying all customers who submitted a Form W-8 (W-8BEN, W-8IMY or others) during calendar year 2009 that the validity of the form will expire by year end and must re-certifed by December 31, 2012 . As background, the U.S. Treasury and the Internal Revenue Service require IB to request new tax identification forms from non-U.S. persons every 3 years. Re-certification of this form is important as it ensures that you will continue to be treated as a non-U.S. person for tax purposes.


We are providing you this notice well in advance of the expiration date as failure to act by year end will result in your account UXXXX908 being subject to US tax withholding at 30% on interest, dividends, payments in lieu and royalties credited to your account after January 1, 2013 . In addition, a 28% rate of US tax withholding will apply to all gross proceeds from sales.

To re-certify your Form W-8, please log into Account Management from the Interactive Brokers website at which point you will be prompted with the Form. Additional information regarding tax reporting is available on IB's website. You may also refer to IRS Publication 515 and the Instructions to Forms W-8, available on the IRS website. Please address specific questions regarding this notice to IB's Customer Service Department through the contact information available on the website.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

apina:

Nic na tom není, je to jen formalita vyžadovaná zákony USA každé 3 roky. Prostě se připoj na administraci účtu a znova tam zaklikej odpovědi jako při žádosti o účet. Jestli si dobře vzpomínám, tak tam buděš mít odkaz hned po přihlášení případně to bude ve zprávách.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

mam par dotazu, na ktere jsem zatim nenasel uspokojivou odpoved v diskuzi ani v TWS. Tyka se to obchodovani iron condora.

1) Kdyz mam v TWS otevrenych vice IC, je mozne v TWS najit sumarni Unrealized P&L za jednotlive IC, tj. soucet za 4 nohy? Zkousel jsem jednotlive IC nakopirovat v option traderu do Quote Panelu, ale tam se mi Unrealized P&L ukazuje prazdna. Jinde je P&L jen za jednotlive nohy, takze musim za celeho IC manualne scitat a je to dost neprehledne.

2) Zkousel jsem simultanne otevrit stejneho IC v ToS a v TWS. V TWS jsem dostal horsi plneni (asi o 15 USD), coz jsem pochopil z diskuze, ze je u paper uctu obvykle. V TWS mi ale vychazi take horsi P&L (ToS - open P&L +10 USD, TWS Unrealized P&L -15 USD) - je takhle "pesimisticky" P&L take pruvodnim jevem paper uctu v TWS?

3) Je mozne v mobilni aplikaci android uzavirat celeho IC nebo aspon po spreadech? Nasel jsem moznost zavirat jen po jednotlivych opcich.

Diky a at se dari!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Klatic2:

ad 1. Řešením by mohlo být si udělat v řádku Group Header nad každým IC - a spustit si sloupec Unrealized P/L.

ad 2. Paper TOS mívá simulované plnění občas lehce lepší, než je reálné. P/L je počítán v TOS z mid. price opcí, kdežto v TWS je počítán podle bid/ask a po paměti to myslím započítá i náklady na komise, proto ten rozdíl. Pokud počítáme stejným způsobem, ceny sedí naprosto přesně!

ad 3. Nevím :) Zkuste to...

Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Ahojte, možno píšem trivialitu, ale včera som zadal limitný príkaz cez web trader (z práce), prídem domov, otvorím si TWS a príkaz zmizol. Je pravda, že cena sa na moju limitnú cenu nedostala, ale nečakal by som, že sa príkaz "stratí" počas obchodných hodín. Nebol exekuovaný, proste neviem. Neviete mi niekto poradiť? Mám niečo zle nastavené?
Vďaka.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...