Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otázky začátečníka k nejasnostem v grafech


Brumisek

Doporučené příspěvky

Dorbry den,
nakolko nemam 30 prispevkov a nemozem vytvarat nove vlakno, mam otazku ktoru som nevedel nikde zaradit ale tu mi pasovala hadam najviac.

Ide o moju strategiu pre Indexy a menove pary, dovolte aby som ju strucne popisal, najprv vsak obrazok:

[URL=imageshack.us][IMG]http://img354.imageshack.us/img354/9119/eurusdspotuj5.png[/IMG][/URL]

Moja Strategia vychadza z S/R urovni, ktore podla mna maju velku vahu (hlavne na US30)a ked dojde k prerazeniu nasleduje vacsi pohyb. Preto VZDY vstupujem do obchodu DVOMA STOP prikazmi:
1. STOP BUY na HORNU hranicu (vid. obrazok)
2. STOP SELL na DOLNU hranicu

Tym vstupim do obchodu pre ktory sa STOPkou stava automaticky druha hranica, obchod trva vacsinou 1-2 dni (aj ked by som chcel viac :( Vystupy este nemam 100% definovane.

Tolko asi ku strategii v skratke, analyzujem grafy a vyhodnocujem, kedy sa cena ocitla medzi dvoma S/R urovnami a ci maju dostatocnu vahu. Zvazujem aj MA ako smer trendu.

Teda a chcel by som pocuj Vas nazor ci ma zmysel rozvyjat dalej tuto strategiu , nakolko som sa v poslednom case dost zaoberal psychologiou obchodovania a ako aj v vasom -booku spominate PRAVDEPODOBNOST tak nie som si celkom isty, ci s tohno hladiska je ta strategia najlepsia... Casto sa totiz prychitim ako uvazujem ze: "este skoriguje cena, potom pojde dole..."atd.

Teda budem rad za kazdu pomoc :)

Laci

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 9 months later...
  • Odpovědí 48
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj všem
Již delší dobu testuji obchodní systém tss, ke kterému mne přivedl a hlavně nadchl dnes už legendární Libic. Systém jsem testoval v TnT,kde mi bylo vše naprosto jasné vstupy výstupy a pod.Vsoučasné době mě TnT neběží, tak jsem z nouze přešel na barchart.com. Jelikož jsem ve fázi papírového tradingu, vstoupil jsem do vybraného obchodu podle všech pravidel.Druhý den jsem otevřel graf, a nestačil se divit, bar co byl včera zelený se změnil na červený, což zcela změnilo podmínky pro vstup do obchodu.Zkusil jsem to znovu u jiného obchodu, a opět stejná situace!! jakoby poslední bar měnil barvu podle nálady. Takže jsem se totálně zasek a nevím jak dál.

Předem díky za každou radu :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den,

na barchartu jsem byl naposledy asi před rokem, ale i tenkrát jsem se párkrát vztekal , kvůli chybám, které tam občas vznikají.

Mají vždy bary stejné hodnoty před tím než změní barvu jako potom? (tj. close, open...). Jediné co mně napadá je, jestli se prostě grafy neaktualizují. Po změně hodnot by to možné bylo... Ale pokud mění barvy se zelené na červenou a mají stejné hodnoty, pak bych vám doporučil předplatit Sierru, T n T nebo něco jiného.

Přeji hezký den

Jonny-Em
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Ani ten nejlepší trader nedokáže s přesností předpovídat vývoj trhu, ale dokáže se nenechat tímto trhem překvapit."

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jonny-Em děkuji za informaci.

Na barchart jsem se naštěstí nevztekal,spíš se docela divil !!!!!

Máš pravdu,chce to pořádný analytický program. Přiznávám že jsem chtěl ušetřit nějakou tu korunu,a tak jsem hledal levné řešení a nyní mě došlo že to bylo šetření na nesprávném místě.

-----------------------------------------------
CHybami se člověk učí !

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...