Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otázky začátečníka k nejasnostem v grafech


Brumisek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 48
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...

Zdravim vidím, že i zde se "konečně" objevil Kiyosaki san. Jeho první knihu jsem četl...už si ani nepamatuji kdy. Přečetl jsem ji tak rychle....je to až neuvěřitelný...Je to dost o stylu psaní. Styl psaní knih jaký používá Robert je úžasný. Ze stejného důvodu spoustu lidí tuhle literaturu a posléze i skvělou společnost CashFlow Technologies. www.richdad.com
odsoudí. Každopádně za tuhle "reklamu" nemám žádný profit, informace kterou tady podávám je pro informativní účely..jsme lidi. :-) Mohu doporučit:
kniha Bohatý Táta Chudý Táta, kniha Cashflow Quadrant, kniha Bohatý táta radí jak investovat, Škola Byznysu, Do důchodu mladý a bohatý, Bohaté dítě Chytré dítě, Kam se poděli mé peníze. Další literatura od" jeho "advisors" ", a ktomu vzdělávací hra v různých verzích (i pro děti). Rád se podělím o další informace, o info ke hře .apod cfclub@seznam.cz Libor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Staci si zadat napr. www.britefutures.com.Na leve strane jsou zkratky komodit,vyberete si jakou chcete a po zobrazeni grafu pod nim mate tabulku ve kterem jsou terminy moving average.Zadate pocet dni a zmacknete redraw(prepis).
Klouzavy prumer se vam sam zobrazi v grafu.Nemusite nic pocitat to umi system sam.
Pokud chcete vice kl. prumeru najdete si jine stranky.Zkuste to sama kdyz jsem dokazal ja ve svych 14 letech nevidim duvod proc byste to nanasla vy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Betyno,
Pokud jste stránky objevila nedávno, tak si to tady nejdřív všechno 5x přečtěte. Tím myslím úplně všechno. Až budete mít trochu jasno, tak zauvažujte nad programem TNT (Track´n Trade). Je tady i recenze a manuál. Ten program je dle mého názoru super. Tam si můžete vychutnat všemožné indikátory a jejich nastavení. Teprve tam zjistíte, že např. klouzavé průměry nejsou až tak jasné, jako na hotovém grafu. Pokud Vám to simuluje den po dni, tak se dostanete teprve do reality. Můžete si tam celou vstřebanou teorii vyzkoušet vč. simulace nákupů a prodejů. Grafy tam jsou za mnoho let zpětně. Jen s tím nespěchejte, protože zkušební verze platí pouze měsíc a to není dlouhá doba. Potom ho musíte zakoupit.

Bohdan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bohdane,
děkuji Vám za doporučení. Manuál jsem četla víckrát, ale zbytek jsem popravdě odflákla. Nejdřív si všechno přečtu víckrát
a pak budu klást otázky. Zřejmě jich bude hodně i z důvodu, že neumím anglicky. Urychleně se začnu učit, jinak asi těžko
zvládnu program TNT a spoustu dalšího.
Bety

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...

Dobrý den,
Začal jsem papírově obchodovat s bavlnou 2005Z-DEC symbol CT2005Z. Koupil jsem ji za 49,13.Vývoj kurzu sleduji na Barchart.com, ale je m divné, že se ten kurz vůbec nehýbe(přitom by to mělo být on-line, nebo ne?).
Také bych se chtěl zeptat když používám program Track`n trade pro a našel jsem si tam ten graf s tou bavlnou, tak by mne zajímalo jestli se to i zde bude měnit podle kurzu i když to mám jen na zkoušku 30 dnů.
Omlouvám se za tyto asi hloupé dotazy,ale jsem úplný začátečník.
Předem děkuji za odpověď

Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer Milane ,

Nevím zda správně rozumím Vašemu problému , ale pochopil jsem to tak že, by jste rád aby se aktuální stav grafu ukázal také zároveň v TNT ? Pokud jste myslel že při zapnutí TNT a připojení k internetu se automaticky zpustí i živá data tak Vás bohužel zklamu . Aktuální data si musíte aktualizovat přes to červeno-bíle tlačítko vlevo nahoře . Snad jsem to popsal správně ? píšu to z paměti , z předchozího trénování -teď momentálně nemám TNT nainstalované
.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Milane,
CT2005Z měl LTD trading day 7.12.2005. V tuto chvíli se tedy již kontrakt neobchoduje a prot se další dny nenačítají.
LTD a FTD je nutné kontrolovat. Pokud byste podobný nákup udělal v reálu a broker vás náhodou nechal, pak byste byl není v poměrně dost nepřijemné situaci. Nikdy neobchodujte po FND (které u tohoto kontraktu bylo 22.11.). Link kde najít FND a LTD naleznete v našem slovníku pod heslem FND nebo LTD ( www.financnik.cz/skola/mod/glossary/view.php?id=6&mode=letter&hook=L ).
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 11 months later...

Dobrý den,
nerozumím několika nejasnostem v grafu Sierra který jsem si otevřel.Byl bych rád pokud by mi je mohl někdo skušenější objasnit.Jde o ER2.
řádek: 6/28/2004(datum)-21:19:00(čas)-Y.....C....H.....L.....O...(rozumím) V:261 (co je toto?) T: 41 (a co toto?)
V - by mohlo být snad volume-příliš malé na ER2.Možná však to znamená 261 000.Tak nevím.
T - mě neříká vůbec nic.
Dále jsem si našel,že 1 point = .01 index points =$1.00
což mě příliš nic neříká.1 bod se rovná vlastně čemu?To poslední číslo je jeden dolar nebo sto.
Kolik je vlastně nejmenší hodnota o kterou se graf může posunout?Díky za vysvětlení. D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...