Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

dotaz začátečníka


sta

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

el215
to je různé...podle situace, podle přítomnosti u PC atd...na jednom páru se to může v průběhu dne i 5x změnit...Počet párů taky podle situace, nejčastěji tak 3-5 párů po 3-5 lotech...vyjímečně, při dobré info do 10 lotů...ale taky třeba jen jeden pár a ostatní mne příliš nezajímají...nemám na tohle nějakou šablonu..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

chcel by som sa opytatjednu vec a kedze nebudem zakladat nove vlakno skusim tu


chcel by som sa opytat ci poznate nejake institucie, ktore obchoduju na forexe, resp. komodity, opcie a td., pre ktore obchoduju ludia u nas na Slovensku ci v Cechcach, ale nemyslim trapne nahananie penazi a uzatvaranie klientov a nutenie ichdo nevyhodnych zmluv a nasledne pretacanie ich penazi na poplatok, myslim seriozny biznis, kde maju urceny budget s ktorim profici obchoduju a vykazuju pre spolocnost zisk a su za to plateny. existuje nieco take


poznate nieco podobne

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Mohol by tu niekto zo skusenych traderov napisat ako dlho mu trvalo pokial sa stal ziskovym?

Obchodovanie na demo ucte je najlahsia vec na svete, da sa tam dosiahnut aj 100-200 percent mesacne. No na riadnom ucte je to hotovy horror, hlavne obavy robia svoje a skoro vsetko pracuje proti nam.

Napadla ma jedna takato vec. Po otvoreni a zruinovani si ostreho uctu uz nevkladat dalsie peniaze. Treba sa vratit k demo uctu a trenovat znova.Vtedy uz ma trader, aku taku predstavu o realnom obchodovani. Nema velmi zmysel stratit dalsie peniaze. Pokial sa podari vymazat ucet, je naivne si mysliet, ze sa karta obrati a peniaze ziska nazad. Zaciatocnikovi chybaju hlavne skusenosti, nema sa na co spolahnut. To co mu na demo prinasalo zisky, v riadnom obchodovani mu nadeli brutalne straty. Musi este vela a vela skusat, kde vstupovat do obchodov a kedy vystupovat. Mozno zisti, ze na to isiel od zaciatku zle, a vsetko to bola nahoda co mu prinasalo zisky.

Mne sa skoro vzdy stalo, ze aj ked som otvoril obchod v smere trendu, aj tak ma to povyhazdzovalo na S/L. Nic nepomohlo, nastalala necakana korekcia a po vykopnuti z obchodu to islo mojim smerom. Bal som sa znovu vstupovat a dlho som vahal. Ked som to uz nevydrzal psychicky ( videl som kolko by som zarobil keby ma to nevyhodilo) som otovril nove pozicie. No vtedy sa ako naschval trend necakane obratil a ja som nemal dost skusenosti, aby som si to uvedomil. Kupil som dalsie pozicie v nespravnom smere. Zadaval som prikazy nie tam kam to smeruje, ale tam, kam som chcel aby to islo. Bola to blbost, zinkasoval som dalsie straty. Trh neide kam si to zelame my. Najtazsie si je uvedomit kde robime chyby. Zo zaciatku je tazke odhadnut ci treba vstupovat do obchodu okamzite alebo treba este par minut/hodin pockat. .... pokracovanie nabuduce

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Volně naváži na Matelko Invest,přesně toto se mně stalo s mojim účtem 4500usd,zůstalo mně 5 usd.Takže první účet jsem totálně pohřbil,nyní to skouším trošku jinak,poslal jsem si tam jen 200usd,obchoduji vždy jen 0,01 lotu a jsem úplně v klidu,stoplos dávám 999pips,jenom kdyby začala třetí světová.Tudíž si nemyslím,že by člověk nutně mněl obchodovat demo,když smaže první účet,to se prostě nedá s live srovnat,ani když máš jen malý účet.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

quartus Napsal:
-------------------------------------------------------
> Jo.Jo.Projel jsem 2x 300us.,Ted jedu
> 500usd,protoze Demo me psychologii nenauci a o to
> jde predevsim.Demo sem jel asi rok.
>
> GL.


A za jak dlouho jsi priblizne zlikvidoval svuj live ucet?

Ja totiz jel na demu 2 roky, a pred tydnem zacal live, a je pravda ze psychika na cloveka fakt hodne pusobi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...