Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

dotaz začátečníka


sta

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

simpson7 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Urcite to tu uz bolo vysvetlene, ale neviem sa k
> tomu dopatrat ani cez Vyhledavani, takze by som
> rad poprosil niekoho ochotneho, aby mi vysvetlil
> rozdiel medzi dealing desk a non dealing desk.
> Dakujem.


tvuj novy pritel google rika:

"The non-dealing broker is a new generation of forex brokers where they provide direct access to quote and orders to the real forex market, without a fixed spread. In this case, the trader see the real quotes as is who can see a wide spread during low volume periods, small spread during liquid periods and of course, wild spreads during news announcements. The brokers' earnings come from charging a commission per trade and not from the fix spread."

news.forexplane.com/Community/Articles/DealingvsNonDealingDesk/tabid/123/Default.aspx

;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny tradery!
Pokouším se (zatím na demo účtu XTB) obchodovat metodou woodie CCI. V podstatě jsem zatím v mínusu. Proto mám několik dotazů:
1) Příjde mi že obchodních příležitostí za celý den podle woodies CCI je pomálu a ne všehcny navíc vyjdou. Obchoduji USD/JPY intradenně na minutovém grafu. Proto někdy zobrazím hodinový a denní graf abych zjistil kam se ubírá trend a obdhoduji ad hoc na minutovém grafu dle zjištěného trendu.
2) Výdělky sem tam jsou ale menší než případné ztráty. Jak by jste doporučili nastavit si v tomto případě stop loss a profit take?
Pokud sem můj příspěvek nepatří pak se moc omlouvám ale myslím že by tomohlo též začínající tradery zajímat
Díky
David

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...