Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

dotaz začátečníka


sta

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Omlouvám se za možná hloupý dotaz. Jak to je? Když posiluje třeba Usd, tak to znamená, že u párů Usd/Jpy, Usd/Cad, Usd/Chf tam jde graf nahoru a když Usd oslabuje tak u Eur/Usd, Gbp/Usd, Aud/Usd, Nzd/Usd jde graf také nahoru? Chápu to dobře, že v páru první měna posiluje směrem nahoru a když první měna oslabuje tak jde graf dolu a opačně?
Díky Eks

Link to comment
Sdílet pomocí služby

elyogiachi Napsal:
-------------------------------------------------------

Asi jsi měl na mysli ten můj dotaz, že se mi nezobrazí historie obchodování.

Na jednom z PC mi tento odkaz nefunguje vůbec. Jinak to mám odzkoušeno na ostatních 3 PC. Tam po kliku na Historie obchodování se mi normálně otevře v IE webová stránka, kde si vyberu období, účet a hotovo. Mám přehled od samého začátku obchodování. Totéž se stane, když v okně VT Informace o účtu kliknu pravou myši, vyberu Report a opět se otevře v IE webová stránka s volbou období. Všude mi to funguje ale na jediném noťasu ne. Je to určitě chyba v nastavení notebooku. Zatím se mi nepodařilo na to přijít a už jsem to přestal řešit. Kašlu na to zbytečně se nervovat.

Dík

:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Eks meny posiluju a oslabuju voci celemu kosu mien, na grafe uvidis len dve meny ktore sa krizia, ale urcite neznamena ze ak prva mena v pare posiluje graf ide hore, a taktiez neznamena ze ked druha posiluje graf ide dole. graf proste zavisi na dvoch menach, a na tom ktora s mien posiluje viac najlepsie to uvidis ked si pozries nejaky trh kde je mena podkladove aktivum a a s nicim sa nekrizi, menove futures alebo nejaky CFD ktory kopiruje vyvoj meny samotnej. porovnas si povedzme samostatny graf EUR , samostatny JPY a neskor EUR/JPY to co napsal jiranek platit moze ale nemusi priklad v prilohe

4813

4814

4815

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrej, tak to co se dneska stalo je naprosto neuvěřitelný. Nějak stále nemůžu pochopit, co se to vlastně stalo. Zaprvý se na měně AUD/CAD objevila neuvěřitelná výchylka asi 4600 bodů, což mě vyhodilo z dost dobře rozjetýho obchodu a za druhý se mi automaticky uzavřely všechny obchody v 13.1.2008 23:35 bez jakéhokoli důvodu. To mě taky pěkně naštvalo, zvlášť když jsem jsem do trendů naskočil v pravou chvíli a chtěl jsem je držet jak jen to bylo možné ....

4824

4825

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...