Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

dotaz začátečníka


sta

Doporučené příspěvky

to ilavsky
naozaj si precitaj Sidov serial o forexe a potom forexove vlakna. Vela sa naucis.
Uspesnostou sa to neda nazvat, zatial som spokojny, aj ked som chcel s tym viackrat hlavne kvoli stresom skoncit.
Prvych 9 mesiacov som trvalo stracal, az som sa dostal na 40% hodnoty uctu, potom som mesiac stagnoval a posledne 3 tyzdne rastiem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ilavsky
už to tu padlo vícekrát a možná to tu je i někde v nějakém článku... nepamatuji si to teda přesně (jen číslovku a smysl), ale psalo se o tom, že průměrný trader se dostane ke stabilnější konzistentní ziskovosti kolem tří let... je dobré mrknout na články na finančníkovi, asi hlavní problém který to rapidně prodlužuje někdy až donekonečna :-) je "skákání sem tam" od jednoho systému ke druhému atd atd...
Přeji ti hodně zdaru

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

ilavsky

chcel bysom ti len povedat ze na ludi typu Trader robo by si si mal dat VELKY POZOR, su to vacsinou ludia , ktori s obchodovanim nemaju nic spolocne , stiahnu si s netu nejaky bezne dostupny system a na deme ho prezentuju pred dovercivimi ludmi, aod nich potom tahaju peniaze. len taka informacia, za splatku 1 levelu tradera roba si kludne mozes otvorit ucet u hociakeho brokera a mas vstupny kapital

vacsinou panuje nazor ze nic nieje zadarmo, ale to je omyl. presvedcis sa ked si precitas financnika, myslim ze ak budes dosledne studovat tieto stranky, tak budes schopny zacat obchodovat, a som si isty ze lepsie ako "trader robo " :) (moj nazor )

co sa tyka ludi v tejto komunite, je ich niekolko stoviek velke mnozstvo je demo , ale je tu vela live obchodnikov, ktori ti povedia ze na minimalne 1 rok budes mat velky problem udrzat sa aspon na urovni aby si nestracal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sem nenašel jiné vhodnější vlákno, tak to dávám sem.
Nevíte, jak přinutit windowsy, aby mi po kliku v VT trader na položku Historie obchodování tu historii zobrazil. Po kliku se totiž nic nestane. Bude to asi někde ve windowsech zakázané, ale nevím kde. na kompu z domova to jde, na noťasu zpráce ne. domnívám s, že jsme za nějakým proxy, ale nevím to jistě. zkusil jsem se připiojit pomocí combo karty od T-Mobile zs stejného oťasu a také to nejde.
Tak že jsem v koncích :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,
chtěl bych se zaptat jak je to u forexu s RRR. U komodit jsem měl SL k PT 1:3 . Ale při pročítání diskuze o forexu jsem četl o SL stejném ba někdy dokonce vyšším.. Plánuju sestavit obchodní plán na základě patternů( převážně S/R, trendlines,..) a seznamuju se s fundamentama ( ty jsem u komodit až tak neřešil).Chci začít s trhy EUR/USD, USD/JPY a dalšími s nízkým spreadem.. Chci zatím miniloty asi 0,2 se SL 20 pips a PT 20-40 pips.
Díky za odpovědi
Dan :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Gift17 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím všechny,
> chtěl bych se zaptat jak je to u forexu s RRR. U
> komodit jsem měl SL k PT 1:3 . Ale při pročítání
> diskuze o forexu jsem četl o SL stejném ba někdy
> dokonce vyšším.. Plánuju sestavit obchodní plán na
> základě patternů( převážně S/R, trendlines,..) a
> seznamuju se s fundamentama ( ty jsem u komodit až
> tak neřešil).Chci začít s trhy EUR/USD, USD/JPY a
> dalšími s nízkým spreadem.. Chci zatím miniloty
> asi 0,2 se SL 20 pips a PT 20-40 pips.
> Díky za odpovědi
> Dan


No to se vam teda povedlo shortovat zlato , dolar oslabuje na plne care a zlato longuje takze vas short asi vaseho brokera pekne rozesmal bez urazky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...