Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

České knihy


Nouro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 558
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

OK. :-)

Jen doplnim, ze pokud bychom se v budoucnu dohodli na nakupu prav pro Douglasovi knihy, urcite by jako prvni vysla The Disciplined Trader: Developing Winning Attitudes a az nasledne Trading in the Zone: Master the Market with Confidence, Discipline and a Winning Attitude (+ nasledne mozna i dalsi kniha, kterou v soucasne dobe M. Douglas pripravuje). Jak ale rikam, v tuto chvili je hodne predcasne o tom vubec premyslet. Koncem zari/zacatkem rijna se objevi Elder a v horizontu pristich nekolika mesicu bychom radi vydali dalsi titul, o nemz zatim taktne pomlcim. :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taky mam oba eldery i douglase v originalu precteny 20x tam i zpet, ale tesim se ze ceske verze knih koupim jako vanocni darky...:))

jsem moc rad ze se tyto veci u nas deji...konec koncu jsem moc rad ze se unas deje neco tak super jako je financnik...kdyz jsem se o tom bavil s kolegou v praci (londyn), tak jen zalapal po dechu ze to skoro neni ani mozny ze to nekdo dela zadarmo...a ja si to taky myslim (tu)
:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

911: Knihu pro nas prelozil Tomas Ignicky, vydava ji spolecnost Impossible, s.r.o. Ja jsem cely projekt ridil a vyjednal.

Dalsi plany samozrejme avizovat nebudeme prinejmensim do te doby, nez zakoupime prislusnou licenci na vydani dalsiho titulu. Ceske prostredi je velmi nepratelske a konfliktni - uz pri realizaci tohoto prekladu jsme to pocitili skutecne do hloubky, kdy nas konkurence tvrde spinila pred panem Elderem a kdyz neuspela, zacala pro zmenu na ceskych webech spinit primo pana Eldera.

Nechte se proto prekvapit; v zadnem vydavatelstvi vam nereknou co planuji vydat (prinejmensim do doby, nez zakoupi licenci a zajisti realizaci prekladu). Stejne je to u nas.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...