Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
Nouro

České knihy

Doporučené příspěvky

osobne bych vsem kteri se cheji zajimat (nejen) o trading doporucil nejdrive prostudovat nejakou knizku o projektovem managementu, napr. "Rizeni projektu" od Milton D. Rosenou, vydal Computer Press.
Pomuze Vam to drzet se cesty a nikde zbytecne neodbocovat - proste efektivne pracovat a studovat.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Nedávno jsem narazil na českou knihu Technická analýza akcií - Víšková, Hana. Zaměřuje se sice na akcie-české,ale jsou zde vysvětleny jednotlivé indikátory a grafické formace.

S pozdravem Jiří

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ad Obchodování na komoditních trzích:
Jako dvoutýdenní nováček na Finančníku.cz, kterého téma zcela chytilo, jsem včera zašel do Grady koupit si tuto knížku. Už ji tam nemají, jen našli v počítači jedno knihkupectví na Václaváku, kde jsou ještě poslední čtyři kousky. Ale upozornili mne, že v září nebo říjnu by mělo vyjít druhé, přepracované vydání. Takže se moc těším a raději na ně počkám.
Jarozima

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den,

tuto informaci potvrzuji. Kniha se poměrně rychle vyprodala, takže se připravuje na září nové vydání, které bude cca o 60-70 stran delší, s mnoho novými kapitolami.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Knihu jsem včera koupil a to v Obchodním centru eden ve Vršovicích ( kniha v přízemí ). Mají tam ještě ( resp. včera měli ) 3 výtisky. Jinde v Praze jsem neuspěl a to jsem obvolal cca 20 míst.

Zdraví

Petr

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Kniha vyjde v druhe polovine zari, pujde-li vse dobre. Puvodne to melo byt prekvapeni, ale kdyz uz je to venku...

Tak se zatim teste a setrete. :-) Blizsi informace budou na financniku vcas zverejneny.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.