Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

České knihy


Nouro

Doporučené příspěvky

Ale jo, jako podnikatel mám také pochopení pro všechno. Ale také mám rád, když se věci nazývají pravými jmény - vydání knihy je byznys jako každý jiný a rozumím, že si svůj produkt musím prosadit a obhájit. To uznávám.

Říkat přitom ovšem ex-post, že to vlastně dělám z nadšení, že na tom je stejně zanedbatelný výdělek a kdybych místo toho trejdoval byl bych na tom lépe s časem i finančně. To mi přijde poněkud komické. Věřím, že toto popíchnutí vezmete sportovně.
Radek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 558
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

RadekFX: Radku, beru to sportovne. :-) Byznys to samozrejme je. Ale vezte, ze muj osobni zisk z knihy je skutecne mizivy (velka cast padla na hodne vysoke vyrobni naklady) a tradingem si vydelam vic (a pri mensim usili). Vydani TFL jsem organizoval v prvni rade proto, ze jsem sam chtel mit tuto knihu, k niz se casto vracim, k dispozici v cestine. :-))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

RadekFX, Libic
Děkuji, že jste pochopili pánové.
Jak pravil Hamlet. Je něco shnilého ve státě dánském.

Finančník
Omlouvám se za to trucující děcko, ale jak jinak si tedy mám vysvětlit, že tu knihu na zdejších stránkách ignorujete?

Zdar P.
P. S. Osobně jsem si z toho vzal ponaučení - že já starej vůl nedržím hubu!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pokud myslíte propagaci, pak nevidíme jediný důvod, proč něco takového činit - s vydavatelstvím CP nemáme žádné partnerství a ani jsme se na vzniku knihy jakkoliv nepodíleli, narozdíl od Trading for living.
Pokud však máte na mysli recenzi, pak s něčím takovým samozřejmě do budoucna počítáme - pouze jsem knihu obdržel teprve včera a tudíž ještě ani nezačal číst, abych byl schopen recenzi napsat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jestli on to kolega Imagroup nemyslel tak, že když už si někdo zaplatí reklamu na obálce knihy, že už jen proto by měl mít zájem na její prezentaci.
Zdá se mi to logické a nevidim na tom nic špatného. Otázka je jestli není náhodou problém v té druhé reklamě:)
No nic, končím s tímto tématem.
Radek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
opravdu netuším jako to Imagroup myslel. Kniha vyšla myslím minulý týden, osobně jsem ji ještě neviděl, neboť jsme se začátkem tohoto týdne vrátili s Tomášem z USA. O knize se na Finančníkovi diskutuje, je zde vyjímečně přímý link na vydavatele - tj. v tuto chvíli prezentace kterou zde má máloco. Pokud se nám kniha bude líbit, napíšeme o ni rezenci. Tj. žádný problém nevidím, podpořili jsme snad kvalitní knihu a těším se až ji uvidím - zatím žádné podrobnější informace, které bychom zde mohli za Finančníka publikovat nemáme. Na druhou stranu nelze čekat, že budeme na každou knihu dělat na serveru nějakou masivní propagaci na titulce, to věřím, že snad každý pochopí.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To imagroup:
pravil jste: "Jak pravil Hamlet. Je něco shnilého ve státě dánském."

Souhlasim s Vami do puntiku.

Ze se Financnik neangazuje v propagaci uvedene knihy je plne pochopitelne, prinejmensim z duvodu, ze Petr s Tomasem jsou vlastniky teto stranky a tudiz maji sve svate pravo rozhodovat, jak budou se strankou nakladat (tu) Pro vydavatele knihy je Financnik velkym zdrojem odbytu, takze bych i pochopil, ze je v knize reklama na Financnika. Davat do knihy reklamu na kvetinarstvi Vomacka je asi nesmysl, ze?? Pokud ma nekdo problem s tim, ze na nejake knize nekdo neco vydelava, pak je svate pravo kazdeho, kdo ma s timto problem, tuto knihu nekupovat, resp. poridit si napr. knihu v jinem jazyce, ze??

Preji mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Libic
"Pro vydavatele knihy je Financnik velkym zdrojem odbytu, takze bych i pochopil, ze je v knize reklama na Financnika."
pokud by to byla pravda tak by si nejak zajistili aby tady o tom probehla alespon zminka. pak by vetsina traderu tady sla a koupila si tu knihu. spis to vidim tak, ze se "kluci" snazili oslovit nove lidi. jen me mrzi ze tady na trhu jsou subjekty na ktere je si dat pozor. chapu ze byznis je byznis, ale melo by to byt aspon nejak koser. nebudem si nalhavat ze kdo se dnes prosadi jako "jednicka" na ceskem trhu tak za par let na tom slusne vydela a preju to financnikum z celeho srdce.
taky se primlouvam o ukonceni teto diskuze neb to casem zase povede k ruznemu srovnavani atd. - nic konstruktivniho

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To 911:
Reklama na Financnika v knize je pro vydavatele vetsim "tahounem" nez kdyby kniha obsahovala tri reklamy na kvetinarstvi. Kdyz pujdete do knihovny a knihu otevrete, bude na Vas pusobit profesionalnejsim dojmem. Proto rikam, ze Financnik je zdrojem odbytu. Tomuto principu se rika podpora prodeje, na ktere profituji vsechny zucastnene strany ;) Co je na tom spatneho, netusim??

Diskuse na toto tema je nekonecna, protoze ne kazdy se na trhu chova koser, presne jak pisete.

Preji mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Libic:
vim co je podpora prodeje neb jsem na to psal diplomku a marketingem se zivim. s tim kvetinarstvim je to pravda, ale asi jsme se spatne pochopili. bud vydavatel oslovil financnika ze jim da prostor za urcitych podminek (ocekaval bych tedy nejakou zminku tady na serveru) nebo si to tam dali kluci sami, protoze ctenari jsou proste jejich target group. v tu chvili tady na o tom nemusi vyjit ani radek neb to neni cilem. pak ale vase veta ze pro vydavatele je financnik zdroje odbytu (spravne) implikace chapu ze je v knize reklama na financnika (spatne. aby ten predpoklad byl spravne museli by z toho kluci neco mit, treba umisteni reklamy gratis)

nechme toho, preji uspesne obchody a doufam ze nekdy prijedete do prahy. myslim ze by si s vama vice lidi pokecali a dali nejaky drink

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To 911:
myslim, ze se dostavame nekam, kde nemame co delat. Ja jsem svym prispevkem chtel podporit predevsim Martinka, protoze rozumim, proc reagoval tak jak reagoval. Stejne tak chapu administratora tohoto fora ve veci jeho pristupu k reklame na tomto foru. Muzeme na to tema vest diskusi, avsak v jinem vlakne.

Proc se setkavat v Praze? Treba nebude dlouho trvat a par lidi z Financnika se setka nekde v karibiku (tu) Coz je dalsi duvod pro zdokonalovani anglickeho jazyka. Delam si srandu... Do Prahy se bohuzel zatim nechystam.

Preji mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dovolíte-li, vrátím se k tématu podfóra.
Četli jste někdo novinku ASSET GUIDE - Průvodce finančními indexy?
Jsou tam pro tradera použitelné informace nebo to je pouze nějaká sbírka tabulek a nicneříkajících dat?
Můžete ji někdo ( tedy krom autora ) doporučit?
Díky, Petr fi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: AxemanX

Vidím že se vám nedostalo odpovědi , po pravdě řečeno takového kurzu bych se taky rád zúčastnil i když netuším zda by mne posunul směrem vpřed . To jak mě ovlivnila výchova rodičů je mi dobře známo , ale nikdy bych si to neuvědomil pokud bych si nepřečetl knížky od ( Roberta Kiyosakiho ) později Jak myslí milionáři a nakonec ( Tradingem k bohatství ) a doufám že ve čtení podobných knih budu pokračovat . Ovšem nejvíc mi dala kniha (Jak myslí milionáři)(doporučuji přečíst několikrát ) autor téma podává pěkně od podlahy pěkně bez omáčky tak jak to má být , některé jeho myšlenky mi byli pěkně nepohodlné , ale přesně v tom je ta síla a tak to prostě má být jen nepohodlné činy vás můžou posunout někam dál .

REN

" nejlepší kurz psychologie je studium sama sebe." [ital] [/ital]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dobry den,

chtel bych se zepta zda li by mi nekdo nemohl pres internet-amazon objednat jednu kniku..byl by to darek k vanocum,ale nema moznost objednavani z ciziny...

pokud bude nekdo moct..rad pomoc uvitam....knihu pak mi muze poslat na dobirku,nebo si prijedu osobne.
pokud bude nekdo ochotny,at me kontaktuje
L.RULC@SEZNAM.CZ
608110881

dekuji
luky

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...