Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

České knihy


Nouro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 558
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...
  • 3 týdny později...

Vážené kolegium.
Dovoluji si upozornit na svěží dílko pana Rostislava Sikory pod názvem Příručka úspěšného sázkaře,
kterou jsem objevil v Levných knihách za 19,-Kč.
Na 64 stranách nás autor seznamuje detailně s konstrukcí a budováním obchodního systému v oblasti,
která je komoditnímu obchodování velmi příbuzná.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dovolím si zde varovat před nákupem přeložené "knihy": Joe Ross "Jak vydělávat denním obchodování na burze" (910 Kč).
Nejedná se o knihu, ale o černobíle nakopírované listy A4 (310 stran), které jsou hajdalácky svázané do kroužkové vazby. Barevná je pouze čelní obalová strana, která je rovněž vyobrazena na webu vydavatele (bez kroužkové vazby).
Kvalitní obsah knihy je tak velmi degradován - hustější grafické formace jsou nepřehledné (černobílá kopie z barvy). Spousta pravopisných chyb a občas scházející znaky ve slovech se dají snést, ale výdrž (listy pohromadě) odhaduji spíše na dny až týdny než měsíce či roky. O uložitelnosti či přenositelnosti nelze hovořit vůbec (A4 - tloušťka cca 3 cm).
S jinými tituly téhož vydavatele to bude pravděpodobně stejné. (td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Oswald :

Vidím, že si tvrdý odporca vydavateľa tejto knihy. Ovšem asi si neuvedomuješ, že je tu mnoho ľudí, ktorí by chceli obchodovať, ale majú problém čítať knihy v anglickom jazyku a teraz majú výnimočnú šancu.
Myslím, že 910 Kč nie sú žiadne peniaze, aby si každý mohol túto skvelú knihu prečítať v češtine, trebárs aj ako čiernobielu kópiu. A keď bude niekto chcieť, môže si to to dať zviazať do kožených dosiek. To už je jeho problém.

PS: Ja som včera večeral s manželkou za cca. 1200.- Kč v peknej reštaurácii. A dnes som bol ráno zase hladný a znova som investoval do môjho žalúdka. Dá sa porovnať cena knihy a nášho žrádla ? ( pardón - potravín )
Knihu za 910.- Kč v " kroužkové vazbě" môžem čítať aspoň 1/2 roka a potom si možno kúpim takú istú, ale novú. Keď si na tú knihu nezarobím, potom radšej na burzu nepoleziem.

Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Oswald: Promiňte, ale chystáte se s tou knihou/manuálem na přehlídku nebo na burzu? Pokud na burzu, tak by pro vás měla být rozhodující kvalita informací, pak cena za ty informace a až nebudete mít co dělat, řešit jestli to vyhovuje subjektivnímu estetickému cítění.
Musim říct, že takovéto příspěvky mě vždycky dostanou. Jinak ty knihy mám obě a nemám s nimi nejmenší problém.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vazeni
uz ten flame je tady zase. ze vas to jeste bavi. oswald proste rekl svuj nazor. mojl byt treba nemile prekvapen tim co dostal. na tech obrazcich to patrne neni videt. takze mel jine ocekavani. asi byste taky nebyli happy kdyby vam z amazonu proisla misto knihy spatne citelna xerokopie v salatu. takze tolik k oswaldovi. nemusi byt hned odpurcem "vy vite koho" :-)
ve finale jsme vsichni spokojeni ze to vyslo. neanglictinarum se zas priblizi zajimavy zpusob obchodovani.o kvalite prekladu muze diskutovat jinde, ne tady. myslim ze nasim spolecnym cilem jsou $ €

takze bych rad predcasne ukoncil tento flame tim co uz jednou rekl Petr jinde na stejnou diskuzi

citace
Zdravím všechny,
hádejte, proč máme v pravidlech diskuze (www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/pravidla-diskuze.html)
odstavec:
[bold] Diskuze není místem pro propírání konkurenčních webu a produktů [/bold]

Protože podobné diskuze zde nechceme, akorát spouští neskutečné množství drbů a hlavně nemají s tradingem vůbec nic společného.

S Tomášem se na tomto webu snažíme dávat co nejvíce našich zkušeností, jsou-li zde nějaké produkty jako knihy, vždy je vybíráme s uvážením obsahu tak, aby co nejvíce korespondoval s našim pohledem, který jako jediný dokážeme obhájit, protože víme že funguje. Samozřejmě existuje bezpočet jiných kurzů, knih atd. atd. ale to bychom se zde mohli bavit do nekonečna, jestli je něco lepší nebo jaké to má chyby či kdo zvolil jakou formu, ale peníze nám to v trzích nevydělá.

Trading je o koncentrovanosti a pozitivním přístupu. Tuto atmosféru bychom rádi zachovali i v tomto fóru a předem děkujeme, že v započaté diskuzi na toto téma již nebudete pokračovat a budeme se moci věnovat zase třeba něčemu, co nám vydělá peníze.

Díky,
Petr
Finančník.cz

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jako nováček se všem omlouvám za svůj příspěvek. Upozornil / popsal jsem pouze "úroveň knižního zpracování". Nic víc a nic míň. Na příspěvky, které reagují na úplně něco jiného se opravdu nesluší odpovídat.

P.S.: Ke cti vydavatele musím dodat, že mi nabídl vrácení peněz (jemu jsem svůj názor sdělil neprodleně po rozbalení a dnes ráno mi přišla odpověď).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Libic

Reagoval som na príspevok od Oswalda, ktorý začínal " Dovolím si zde varovat před nákupem přeložené "knihy": Joe Ross "Jak vydělávat denním obchodování na burze" (910 Kč). "
Takýto príspevok na preklad knihy, ktorú si niektorí kvôli jazykovej bariére nemohli prečítať je prudko prehnaný. Aj napriek všetkým nedostatkom, je dobré, že tento preklad existuje a to len za 910.- Kč.

Doporučenie na liečenie a tuposť ktorú mi dal vydavateľ, ktoré Ty mne Libic opisuješ v Tvojom príspevku, sú asi Tvojim úplne normálnym prejavom a preto sa skutočne neoplatí odpovedať.

Prajem ti príjemný víkend a uži si to.

Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...