Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

České knihy


Nouro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 558
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

2 Sentrix:

Tak jednak nevysla ted, je to uz dyl, ale to nevadi. Kazdopadne (nevim v jakem si stadiu) market profile je jen jeden z nastoju jak cist trh. Pres vsechny komercni prohlaseni jak je to profesionalni, a pres vykriky nekterych traderu zde na foru bych ti, jestli jsi zacatecnik, tuto techniku nedoporucuji. Zvol si spis jednodussi veci.. budes prekvapen jak dobre funguji. No je to o knihach takze verdikt ke knize... pro zacatecnika je to zbytecna investice, protoze ji proste nebudes schopen pouzit..

Jak pravi novafashion... :) Koukej radsi do grafu... upresni si jaky chces byt obchodnik, jake situace chces obchodovat, na jakem timeframe, nebo i alternativnich grafech... zjisti si jak vznikaji takove obchodovatelne situace, co jim predchazi, co ti je pomuze indikovat...atd. Toho dosahnes i bez knihy Market profile. Ale do sbirky na dlouhe destive vecery je to dobre cteni... :)

At se dari
Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 1 month later...

Dobrý večer,
zrovna jsem přečetl první knihu: Jak se stát intradenním finančníkem a za sebe mohu říct, že je perfektní po všech stránkách. Mám i druhou knížku ale tu si přečtu zase za nějaká čas, ať mam čas také na praktickou část :).
Na jednu stranu velmi motivující kniha, kde páni tradeři jako Tomáš s Petrem nechápali tak jednoduché věci:), na druhou stranu demotivující když vemu v potaz co vše dokázali za věci před tradingem a co jsem dokázal já.


"Člověk co už si v golfu po několika stech ranách myslí, že to umí, jako na potvoru následující odpal zahraje nejhůř za svojí kariéru".
(tu) přirovnání...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Aby som bola uprimna, tak ten Forex mi bol najblizsie ale rozhodla som sa nan zabudnut a teraz z obchodovania komodit neviem nic a tak zase od zaciatku nieco ine. Kupila som si tieto knihy od autorov, no momentalne dopisujem diplomovku a pri tom pracujem tak knihy su v policke a v pc zalozke. Nejako nejde robit vsetko naraz. Priznam sa metie ma to, že raz sa pise ano futures, potom obcie, potom indexy,spredady, atd stale nieco novsie pribuda na tejto stranke a priznam sa uz ma to az "hneva" ale comu sa teda zacat venovat, to neviem.. No tak som na rozcesti pretoze fakt ani neviem na co sa zamerat na paper tradingu, take smutne konstatovanie na zaver zo sklamanej snad ani nezacinajucej a traderky to vobec... Peniaze su zatial na terminaku a to je tak vsetko co by som povedala. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- spec799 Napsal: ------------------------------------------------------- > Zase to s tim výběrem trhu nepřeháněj...je > především třeba začít koukat na grafy a zkoušet > první obch. systémy. > > " Milion se vydělává dolar po dolaru. "

19020

19021

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 5 týdnů později...

POZOR, POZOR důležité hlášení !!! Je to už nějaký pátek co byl v rubrice RADY A ZKUŠENOSTI článek - Černá labuť.
Dnes bych rád navázal a upozornil na další knihu. O Černé labuti psal i autor Rolf Dobelli, ale o to mi nejde. On totiž vydal v češtině novou a možná i zajímavější knihu s názvem - Pasti v myšlení a jak do nich nespadnout.
Pokusím se tu dát nějaký odkaz, ještě jsem to nedělal, kde najdete i ukázku z knihy - - - obchod.wkcr.cz/obchod/ebook/pasti-v-mysleni-a-jak-do-nich-nespadnout.html

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravim , som v tomto odbore uplne novy ale myslim ho vazne a preto by som sa chcel s prvim dolezitym usmernenim obratit na vas. Pokupil som a zohnal zopar knih , ale niesom si isty v akom poradi by som ich mal studovat/precitat tak aby som dosiahol maximalneho efektu. Je mi jasne ze urcite si ako prvu vec musim zoparkrat precitat komoditny manual a potom prejst na knihy. tu je zoznam:

Kompletni pruvodce obchodovanim komodit ( Larry Williams )
Trading na maximum ( Bretta N. Steenbarger )
Trading coach ( Bretta N. Steenbarger )
Dlhodoba tajemstvi kratkodobych obchodu ( Larry Williams )
Kompletni pruvodce uspesneho financnika ( Petr Podhajský, Tomáš Nesnídal )
Jak se stat intradennim financnikem ( Tomáš Nesnídal, Petr Podhajský )
Jak jsem vydelal milion dolaru za rok obchodovanim komodit ( Larry Williams )

potom mozno nie az tak zname:
Obchodovani na komoditnich trzich ( Tomas Nesnidal, Petr Podhajsky )
Trader's Trick Entry E-Book ( Joe Ross , preklad Dita Machackova )
Trading for a living ( Alexander Elder )
Studijní analýzy trhů Podzim 2004
Škola_obchodníka a Technicka_analyza ( bohuzial neviem meno toho kto to napisal , poslal mi to kamarat co sa tomuto zacina venovat takisto a tak preto som si neni uplne isty o pravosti informacii )

Vopred velmi dakujem za akukolkvek pomoc v tejto oblasti bol by som teda velmi rad kebyze mi niekto skuseni pomoze zoradit tie knizky tak aby sa mi informacie moc nemiesali a dosiahol maximalneho mozneho efektu pri vzdelavani.
:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...