Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

České knihy


Nouro

Doporučené příspěvky

Kamzicek Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravim , som v tomto odbore uplne novy ale myslim
> ho vazne a preto by som sa chcel s prvim dolezitym
> usmernenim obratit na vas. Pokupil som a zohnal
> zopar knih , ale niesom si isty v akom poradi by
> som ich mal studovat/precitat tak aby som dosiahol
> maximalneho efektu. Je mi jasne ze urcite si ako
> prvu vec musim zoparkrat precitat komoditny manual
> a potom prejst na knihy. tu je zoznam:
>
> Kompletni pruvodce obchodovanim komodit ( Larry
> Williams )
> Trading na maximum ( Bretta N. Steenbarger )
> Trading coach ( Bretta N. Steenbarger )
> Dlhodoba tajemstvi kratkodobych obchodu ( Larry
> Williams )
> Kompletni pruvodce uspesneho financnika ( Petr
> Podhajský, Tomáš Nesnídal )
> Jak se stat intradennim financnikem ( Tomáš
> Nesnídal, Petr Podhajský )
> Jak jsem vydelal milion dolaru za rok obchodovanim
> komodit ( Larry Williams )
>
> potom mozno nie az tak zname:
> Obchodovani na komoditnich trzich ( Tomas
> Nesnidal, Petr Podhajsky )
> Trader's Trick Entry E-Book ( Joe Ross , preklad
> Dita Machackova )
> Trading for a living ( Alexander Elder )
> Studijní analýzy trhů Podzim 2004
> Škola_obchodníka a Technicka_analyza ( bohuzial
> neviem meno toho kto to napisal , poslal mi to
> kamarat co sa tomuto zacina venovat takisto a tak
> preto som si neni uplne isty o pravosti informacii
> )
>
> Vopred velmi dakujem za akukolkvek pomoc v tejto
> oblasti bol by som teda velmi rad kebyze mi niekto
> skuseni pomoze zoradit tie knizky tak aby sa mi
> informacie moc nemiesali a dosiahol maximalneho
> mozneho efektu pri vzdelavani.
>

Nečítaj, obchoduj. Prax je najlepší učiteľ. Raz sa aj tak na tie knižky budeš čumieť s úsmevom. Ale vydavateľ a autor majú z Teba teraz určite radosť.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 558
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

2 Kamzicek:

Precti si vsechno od J.Rosse, vsechno od Eldera... tam je zaklad. Steenbarger je pro zacatecnika prilis tezky a i zbytecny, casem urcite ano (tak za rok, dva, az budes vedet jak na tom jsi a budes vedet o cem ten pan mluvi...) Na vecerni motivacni cteni muzes cist cokoli od financniku... doporucuji zacit (logicky) tou prvni knihou (ted nevim presne jak se jmenuje, ale je to ta oranzova), a na uplne odlehceni treba 14 Axiomu, Kiosakiho (ale pozor musis to brat jako Danikena :) ), Williams je imho ztrata casu (za to si to asi pekne sliznu :)).... Pak uz budes vedet co chces a dalsi literaturu si sam najdes podle toho co te bude zajimat a cemu se budes chtit venovat. Nepodlehej "modnim vlnam" typu Market Profile apod. a pouzivej hlavne svoji hlavu.....

Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jop dakujem za nasmerovanie , od Kiyosakiho mam tiez zopar kniziek ktore si myslim ze by boli vhodne pouzit prave vo smeru obchodovania , inak mam na mysli konkretne komoditne obchodovanie asi najprv pomocou spreadov a ptm pravdepodobne intradenne . ak by si mal este nejake tipy na literaturu urcite budem rad aj za tie :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rob99:
Nepodlehej "modnim vlnam" typu Market Profile apod. a pouzivej hlavne svoji hlavu . tak to si zabil
Market profile je tu sakra dlho aby si to nazval modna vlna. Je to jeden z najlepsich nastrojov pre urcenie smerovania trhu.
Kazdy tu chce porozumiet trhom a podobne hovadiny. Pritom by kazdemu stacil obchodny system co ma edge a obchodovat ho bez porozumenia trhom a zarobil by prachy.
Ked chces soferovat auto nepotrebujes ho vediet rozobrat a nepotrebujes ani vodicak a kludne mozes byt lepsi ako ostatny len na teba budu ukazovat ako na zazrak.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Ahoj, shánim knihu "Jak jsem vydělal milion dolarů za rok obchodováním komodit" od Larryho Williamse. Nevíte někdo, kde bych ji mohl ještě sehnat? Vím, že se prodává na kurzech, tam ale zatím nemám možnost zajít.

Nemusí být nová, klidně někdo kdo by ji rád prodal. Třeba pan Rob99, když je pro něho Larry jen ztráta času.

Děkuji, za jakékoliv tipy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Davidside:

knihu mam podepsanou od LW, takze te se nezbavim, ale pokud ti jde o obsah, tak nema cenu si ji porizovat. Je sice skvele napsana, cte se vyborne, ale preci jenom ubehlo vice jak 30 let, takze je to pravek a pro dnesek to nema vubec zadny prinos. Nekdo by mohl oponovat, ze jsou v ni myslenky tykajici money managementu, ktere jsou platne, ale tyto myslenky dava LW do kazde sve knihy, takze bych si poridil neco aktualnejsiho. Coz v ceskem jazyce neni nic, idealni jsou LW stranky na netu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Davidside :

Takhle nejak jsem to myslel.. jak pise yax. Ale jelikoz predpokladam alespon "nejakou" inteligenci a "nejake" znalosti.. tak pisu ve zkratkach. Tak ted uz vis o cem to je pane Davidside. Imho ty ted nepotrebujes ani tak vedet jak vydelat milion za rok, ale spis jak se naucit zvladat komplexne tento byznys. A v tom ti tato kniha zrovna moc nepomuze. (Muj nazor, ovlivneny navic tim, ze tuto knihu nemam a ani jsem ji necetl, ale vychazim z knih jinych)

Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji všem za komenty :), knihu jsem již sehnal skrz inzerát, ale děkuji Thoftovi za nabídku.

Vím, že je kniha stará a moc z ní nepoužiji k dnešnímu obchodování, ale Larry mi tak nějak přirostl k srdci svojí povahou. Samožřejmě ho osobně neznám, ale to jak sálá jeho osobnost z knih a webu je pro mě velmi inspirativní nejen v tradingu, ale i v životě, například jak vypadá jeho den popsané v knize "Kompletní průvodce obchodováním komodit".

Rád jsi proto přečtu jeho další knihu, navíc když je možnost ji díky finančníkovi číst v češtině. Rozhodně neplánuji v nejbližší době vydělat milion za rok ;)

Davidside

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Existuje nejaka literatura o spravnom citani market delty? Konkretne ma zaujima ako sa spravne pracuje s tokom prikazov na jednotlivych cenach. Myslim ze sa taktiez pouzivaju vyrazy OrderFlow a Footprint.
Aby som vela okolo toho nekecal ide mi o to ako spravne citat toto www.ninjatraderstrategy.com/?attachments=260&bbat=380&inline

Samozrejme mam zaujem o literaturu v CZ jazyku. Nic take som ale nenasiel, tak sa pre istotu pytam ci nieco take existuje.
Dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

zdravim,necetl nekdo nahodou tuto knihu ? Cesta želvy -Curtis Faith ,muze to byt zajimave, kniha popisuje skutečných příběh skupiny vybraných jednotlivců, kterým američti invetoři v rámci testu půjčili po milionu dolarů a naučili je svůj obchodní systém.Demonstruje rozdíly mezi kroky těch, kteří v burzovním prostředí uspěli a dokázali pohádkově zbohatnout a srovnává s těmi, kteří neuspěli.Tak se ptam kdo to uz cetl co od toho muzu ocekavat .

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...