Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Hledat v
  • Více možností...
Najít obsah, který ...
Hledat výsledky v ...
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky
phaet1

sierra chart- paper traning

Doporučené příspěvky

Zdravím.
Já mám standartně nastaveno 15.00 - 22.30 a nepřepínám. Vzhledem k tomu, že jedu 2 min. TF mi to bohatě stačí na vytvoření potřebných (nezkreslených) formací v 15.30. Nepřepínám proto, že jsem nezaznamenal podstatné ovlivnění grafu v následných hodinách.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím,
můžete mi prosím poradit? Backtestuji WCCI v Sieře přes BT, ale ikdyž mám nastavený TF 5min. a rychlost přehrávání v BT na 1, tak se mi bar vykreslí za 3-4 sekundy a nevím čím to je. Data mám 2s od SC Magic.
Předem díky za radu.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
hm tak to se mi nezda ze by byly data 2s.
V menu Edit => Export and Edit intr. data vygeneruje to soubor, ktery se otevre. V jaky casovych intervalech jsou ticky?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
zdravím - chci se zeptat jestli mi někdo může poradit jaký "SERVIS LEVEL" u Sierry potřebuji k tomu, abych si mohl zobrazovat historická intradenní data? mám "level 3" a nenačítají se mi
Dík Marek

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Sierra neni poskytovatelem dat. pouze ti pronajima svuj charting program. data musis brat od jinud nebo ti je nekdo posle a ty je off line projizdis.
nez se zeptas, kde je sehnat, najdi si diskusi na SCMagic. objednas si soubor historickycu ID dat(doporucuji 2sekundova) a pak muzes testovat do aleluja

hodne uspechu

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý den, chci požádat o radu, zda-li mi pro backtesting, k získání historických denních dat v "Sierra" stačí "level 3" který mám, nebo zda-li musím mít alespoň "level 8" - chci se ujitit zda-li jsem to dobře pochopil ( anglicky umím jen chabě). Zkoušel jsem si historická data spustit dle "Šebíkova" návodu pomocí "Ctrl-R" ale neukázalo mi to data starší než cca 6 týdnů.
Děkuji za pomoc Marek

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ano chci si zobrazit pro Backtesting např: 6 měsíců stará denní data. Kolega Lukáš, kterému moc děkuji mi již sdělil že si musím zakoupit data např.: od SCMagic a pak si je v Sierra pouze přehrávat. Četl jsem však že se snad i zmíněná 2sec.data rozchází s realitou pokud chci obchodovat ER2 WOODIEHO paterny intradeně. Je ještě nějaká vhodnější varianta než SCMagic a kde lze zakoupit?
Děkuji za pomoc Marek

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím,

mám takový dotaz, zaregistroval jsem se na stránkách Sierra Chart a stáhnul jsem jsem si Sierru. Zatím mám 12ti denní free užívání. Můj dotaz zní, bude fungovat Sierra na PC, které není připojeno k netu? Zatím nemám doma net připojení. Pár dat pro načtení mám, Tsim+ také, chci se se Sierrou zatím seznámit a zkusit nějaký backtest, než si zaplatím další čas na užívání.

Díky za odpovědi

Ax

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Zapojte se do diskuze

Příspěvek můžete vložit nyní a registrovat se později. Pokud máte na serveru účet, přihlašte se a příspěvek bude publikován pod Vašim uživatelským jménem.
Poznámka: příspěvek bude uveřejněn po schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na tento příspěvek..

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Předchozí obsah byl obnoven.   Smazat obsah editoru

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Vytvořit...

Důležitá informace

Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy.